عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس گیلان دستگیر شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس گیلان دستگیر شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار عزیزاله ملکی با اشاره به اینکه رعایت قانون، کنترل خشم و مهار هیجانات می‌تواند از بروز رفتارهای هنجار شکنانه جلوگیری کند، اظهار کرد: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره ضرب و شتم و درگیری با عوامل اورژانس در جلوی یکی از تالارهای شهر خمام، بلافاصله مأموران پلیس در محل حاضر و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: مأموران پلیس با بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته تالار و اظهارات شاهدان، موفق به شناسایی فرد ضاربی که متواری شده بود گشتند و در ادامه با انجام اقدامات فنی و نامحسوس، محل اختفای متهم را در یکی از محلات شهر خمام شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه متهم در بازجویی خود ضمن ابراز پشیمانی و ندامت اظهار داشته، به دلیل نامساعد بودن حال مادرم کنترل خود را از دست داده و عوامل اورژانس را مورد ضرب و شتم قرار داده‌ام، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار خواهد گرفت. امیدوارم از خبر عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس گیلان دستگیر شد راضی بوده باشید.

عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس گیلان دستگیر شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۴ ۰۲:۳۸:۴۳