ظرفیت‌های توسعه شاهرود و میامی به‌کارگیری می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ظرفیت‌های توسعه شاهرود و میامی به‌کارگیری می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی اصغر خانی شامگاه پنجشنبه در جمع موثران شهرستان شاهرود و میامی در دفتر خود ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در دو شهرستان، تاکید کرد: به زودی شاهد تحولات خوبی به لحاظ اقتصادی در دو شهرستان خواهیم بود.
وی از انجام مطالعات زیرساختی در دور شهرستان شاهرود و میامی خبر داد و گفت: در این کار از کارشناسان و نخبگان و صاحب نظران استفاده شده است.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس با اشاره به ظرفیت‌های دو شهرستان گفت: ظرفیت‌های توسعه شاهرود و میامی به کارگیری می‌شود
خانی همچنین بیان کرد: هرکجا رویه‌های وحدت بخش را در پیش روی خود ترسیم کردیم، شاهد اثرات مطلوبی بر پیکره دو شهرستان شاهرود و میامی بودیم.
وی با بیان اینکه انتظار داریم تا در جهت پیشبرد اهداف متعالی شهرستان، انسجام و همدلی را تعمیم دهیم تا مسیر توسعه و پیشرفت این خطه‌های زرخیز هموارتر و آسان‌تر شود، گفت: شاهرود و میامی به دو دلیل ممتاز و از جایگاه اعتباری مطلوبی در کشور برخوردار است.
نماینده شاهرود و میامی ادامه داد: نخستین دلیل آن، ترسیم نقشه راهی درست بر مبنای نیازهای منطقه‌ای همچون صنعت و اشتغال پایدار و زمینه‌سازی برای جهش‌ها بود و دومین دلیل آن، همراهی همدلانه و آگاهانه مردم نجیب این دیار با برنامه‌های در دست اقدام بوده است. امیدوارم از خبر ظرفیت‌های توسعه شاهرود و میامی به‌کارگیری می‌شود راضی بوده باشید.

ظرفیت‌های توسعه شاهرود و میامی به‌کارگیری می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۶ ۰۲:۴۰:۴۸