طی ۷۲ ساعت، آمار شهدای فلسطینی در کرانه باختری به ۱۷ نفر
رسید!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر طی ۷۲ ساعت، آمار شهدای فلسطینی در کرانه باختری به ۱۷ نفر
رسید!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، طی ۷۲ ساعت گذشته ۱۷ فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها در مناطق مختلف کرانه باختری به شهادت رسیده‌اند.
مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین گزارش داد که در ۷۲ ساعت گذشته ۱۷ فلسطینی در حملات اشغالگران اسرائیلی به کرانه باختری به شهادت رسیدند.
بر پایه این گزارش، ۱۱ نفر در جنین، ۴ نفر در نابلس، ۱ نفر در روستای «ترمسعیا» و ۱ نفر هم در بیت لحم به شهادت رسیدند.
این در حالی است که حملات نیروهای مقاومت فلسطینی نیز طی ماه‌های گذشته شدت گرفته است، مسأله‌ای که باعث نگرانی شدید سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی نسبت به بحرانی شدن اوضاع در کرانه باختری شده است.
شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و به طور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.
تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است. امیدوارم از خبر طی ۷۲ ساعت، آمار شهدای فلسطینی در کرانه باختری به ۱۷ نفر
رسید!
راضی بوده باشید.

طی ۷۲ ساعت، آمار شهدای فلسطینی در کرانه باختری به ۱۷ نفر
رسید!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۲ ۰۲:۴۲:۲۴