طرح جامع حرم موسی مبرقع(ع) با همراهی همه دستگاه‌ها اجرایی
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر طرح جامع حرم موسی مبرقع(ع) با همراهی همه دستگاه‌ها اجرایی
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، ابوالقاسم مقیمی شامگاه یکشنبه در مراسم رونمایی از مضجع حرم مطهر حضرت موسی مبرقع (علیه السلام) فرزند بلافصل امام (جواد علیه السلام) اظهار کرد: در وهله نخست، از حضور پرشور مردم قم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر می‌کنم، حضور همیشگی مردم در ایام الله و مناسبت‌های مذهبی و ملی، همواره اثرگذار بوده و نقش مهمی در پایداری نظام داشته و پشتوانه اقتدار جمهوری اسلامی است.
او افزود: هر چند مشکلات معیشتی وجود دارد، ولی مردم اصل نظام را مورد حمایت قرار داده و همچنان در پشتیبانی از آن در میدان حضور دارند.
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم به اقدامات عمرانی در مجموعه بقعه متبرکه امامزاده موسی مبرقع (ع) اشاره و ابراز کرد: اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری، اوقاف، استانداری، هیأت مدیره بقعه متبرکه و همه دست اندرکاران در تلاش هستند تا هر چه زودتر این فضای قدسی به جایگاه اصلی خود برسد.
او ادامه داد: با همراهی همه دستگاه‌های دولتی، به زودی شاهد اجرای طرح جامع بهسازی حرم مطهر امامزاده موسی مبرقع (ع) خواهیم بود تا شهروندان، مجاورین و زائران دیگر شهرها و کشورها در محیطی مناسب به زیارت بپردازند.
مقیمی با اشاره به طرح اصلاح سنگ مزار امامزاده موسی مبرقع (ع) با اعتباری ۱۰ میلیارد ریالی از محل کمک‌های خیرین گفت: همه هنرمندان، مهندسان و اعضای هیأت امنا که در این زمینه دخیل بوده‌اند، با نیت خیر وارد میدان شدند و دست به دست هم دادند تا این طرح به سرانجام برسد.
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار قم خاطرنشان کرد: اثری فاخر و ماندگار به عنوان سنگ مزار جدید امامزاده موسی مبرقع (ع) ساخته شده که تا سال‌ها باقی خواهند ماند. امیدوارم از خبر طرح جامع حرم موسی مبرقع(ع) با همراهی همه دستگاه‌ها اجرایی
می‌شود
راضی بوده باشید.

طرح جامع حرم موسی مبرقع(ع) با همراهی همه دستگاه‌ها اجرایی
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۲ ۰۲:۴۰:۳۹