طرح تشدید برخورد با مشاورین املاک متخلف در بروجرد آغاز
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر طرح تشدید برخورد با مشاورین املاک متخلف در بروجرد آغاز
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، فرمانداری بروجرد اعلام کرد: در راستای ساماندهی وضعیت اجاره‌بها و کنترل قیمت مسکن در شهرستان بروجرد، طرح پایش و نظارت بر عملکرد مشاورین املاک و بنگاه‌های معاملات ملکی در بروجرد آغاز شد.
بدین منظور با تشکیل سه اکیپ بازرسی از ادارات صمت، تعزیرات حکومتی، اصناف و پلیس نظارت بر اماکن عمومی، نظارت و بازرسی بر مشاورین املاک و بنگاه‌های معاملات ملکی سطح شهرستان در دستور کار قرار گرفت.
چنانچه در طرح نظارتی مشخص شود بنگاهی فاقد پروانه کسب بوده و یا مبالغی بیشتر از دو درصد قانونی کمیسیون دریافت کرده و یا تخلفات دیگری مرتکب شده باشد، به‌شدت با آن برخورد خواهد شد.
تاکنون بیش از ۱۵۰ واحد مورد رصد و بازرسی قرار گرفته که از این تعداد حدود ۵۰ پرونده تخلفاتی تشکیل و یک واحد به دلیل نداشتن مجوز پلمب شد.
باتوجه‌به شرایط اقتصادی مردم، از شهروندان انتظار می‌رود در فصل جابه‌جایی رعایت حال مستأجران را داشته باشند و از پیشنهاددادن قیمت‌های نامتعارف و کرایه‌های سنگین تاحدامکان خودداری کنند.
لازم به توضیح است که طرح نظارت و بازرسی مشاورین املاک و بنگاه‌های معاملات ملکی در سطح شهرستان همچنان ادامه خواهد داشت. امیدوارم از خبر طرح تشدید برخورد با مشاورین املاک متخلف در بروجرد آغاز
شد
راضی بوده باشید.

طرح تشدید برخورد با مشاورین املاک متخلف در بروجرد آغاز
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۴ ۰۲:۳۹:۰۸