طرح آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی خوزستان اجرایی
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر طرح آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی خوزستان اجرایی
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، شهرام ملایی هزاروندی عصر امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای میان استانداری و اداره کل آموزش فنی وحرفه‌ای خوزستان در راستای هدفمند کردن آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی استان اشاره کرد و افزود: تفاهم‌نامه هدفمند کردن آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی با هدف گسترش دانش، مهارت و ارتقای سرمایه انسانی بر اساس نتایج نیازسنجی آموزشی، کمک به ارتقا شاخص‌های زندگی محیط‌های روستایی و عشایری و برای ایجاد شایستگی‌ها و مهارت‌های شغلی و همچنین توانمند سازی و افزایش بهره‌وری از طریق آموزش‌های تخصصی و مهارتی در حوزه فعالیت روستایی و عشایری منعقد شد.
وی ادامه داد: فراهم سازی زمینه‌های پژوهش و ارزیابی آموزش‌های مهارتی، تأمین اعتبار اجرای طرح از محل اعتبارات دهیاران، برگزاری آزمون و صدور گواهینامه، تشویق و تسهیل در راه اندازی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای آزاد در مناطق روستایی و عشایری در راستای بازار کار، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از تعهدات تفاهم‌نامه مذکور است.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای خوزستان گفت: مدت اجرای این تفاهم‌نامه ۲ سال خواهد بود که تمدید ادامه فعالیت با توافق طرفین انجام می‌شود. امیدوارم از خبر طرح آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی خوزستان اجرایی
می‌شود
راضی بوده باشید.

طرح آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی خوزستان اجرایی
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۶ ۰۲:۳۹:۲۷