ضریب اشتغال تخت‌های بیمارستان شهر دیر ۲۶ درصد است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضریب اشتغال تخت‌های بیمارستان شهر دیر ۲۶ درصد است به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد یزدان‌پناه روز دوشنبه در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پانسیون ۱۲ واحدی پزشکان با زیر بنای هزار و ۲۰۰ متر در سه طبقه با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در محوطه بیمارستان امام هادی (ع) دیر در دست ساخت است.
وی با بیان اینکه روند اجرای این بیمارستان مطلوب است، اذعان داشت: بهره‌برداری از این پروژه نقش مؤثری در افزایش ماندگاری پزشکان خواهد داشت.وی افزود: با بهره‌برداری از این بیمارستان شاهد تجهیز آن نیز خواهیم بود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به ضریب اشتغال تخت‌های بیمارستان امام هادی (ع) دیر گفت: ضریب اشتغال تخت‌های این بیمارستان ۲۶ درصد است که برنامه‌ریزی برای افزایش بهره‌وری از تمامی ظرفیت بیمارستان و تقویت و توسعه بخش‌های آن با جدیت دنبال می‌شود.
یزدان‌پناه به کادر مجرب بیمارستان امام هادی (ع) دیر اشاره و تصریح کرد: نیروی انسانی همواره یکی از سرمایه‌های خوب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است که با تلاش و فعالیت مؤثر خود رضایت‌مندی خوبی در سطح جامعه ایجاد کرده‌اند و تلاش می‌شود این روند تقویت شود. امیدوارم از خبر ضریب اشتغال تخت‌های بیمارستان شهر دیر ۲۶ درصد است راضی بوده باشید.

ضریب اشتغال تخت‌های بیمارستان شهر دیر ۲۶ درصد است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۳ ۰۲:۵۰:۵۵