ضرورت کسب تجربه از اشتباهات/ نباید حاشیه ایجاد شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضرورت کسب تجربه از اشتباهات/ نباید حاشیه ایجاد شود محمد غیاثی پس از برد ۳ بر یک تیمش در مصاف با صنعتگران امید در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه امروز شاهد بازی جذابی بودیم، افزود: به تیم حریف هم تبریک می گم چرا که امروز مقابل تیم ما جنگنده و با استقامت بازی کردند و تا لحظه آخر خوب بازی کردند.
سرمربی تیم والیبال مس سونگون ورزقان عنوان داشت: ما نسبت به تیم حریف شناخت کافی داشتیم و می‌دانستیم که تیم مهمان از نیم فصل ۶ نفر را تعویض کرده بودند و شاکله تیم خود را حفظ کرده بودند.
غیاثی با اشاره به اینکه در بازی امروز کمی تمرکزمان را از دست داده بودیم، یادآور شد: این اواخر تیم ما کمی تمرکزش به هم می‌خورد و همانطور که دیدید در ست سوم علی رغم اینکه پیش بودیم نتیجه این ست را واگذار کردیم.
وی با بیان اینکه باید روی نقاط ضعف مان کار کنیم، اذعان داشت: در حاشیه بازی اتفاقاتی پیش آمد که به نوعی طبیعی می‌باشد ولی متأسفانه بعضی از همکاران جوان ما از چهارچوب قانون خارج می‌شوند تا بازی را با مسائل غیر فنی پیش ببرند و بازی را به جنجال بکشند که اعتراض هواداران را در پی خواهد داشت و به نظر بنده تیمی که از طرف فدراسیون می‌آید باید با قاطعیت برخورد کند تا بازی به حاشیه کشیده نشود.
غیاثی با بیان اینکه از حضور و حمایت هواداران تشکر می‌کنم اظهار کرد: ولی انتظارم از هواداران این است که در بازی‌های خانگی بیشتر از اینها ما را حمایت کنند چرا که غیرت هیچ آذربایجانی نمی‌کشد برای رسیدن به بهترین جایگاهی که لایق اش هستیم، در بازی خانگی ببازیم.
وی با تشکر از مدیریت باشگاه توضیح داد: در این دوره زمونه تمامی باشگاه به دنبال نتیجه بازی هستند ولی باشگاه مس سونگون با اعتماد به بازیکنان بومی خود به دنبال احیای والیبال استان هستند.
گفتنی است، در این دیدار ۲ بار بدلیل اعتراض تیم مهمان، بازی متوقف شد و هم یک نفر از کادر فنی تیم صنعتگران امید و هم سرمربی تیم مس سونگون از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
تیم والیبال مس سونگون در هفته چهاردهم لیگ دسته یک مردان، ۳ بر یک مقابل تیم صنعتگران امید پیروز شد تا با ۹ برد و ۲۹ امتیاز جایگاه سومی خود را تثبیت کند. امیدوارم از خبر ضرورت کسب تجربه از اشتباهات/ نباید حاشیه ایجاد شود راضی بوده باشید.

ضرورت کسب تجربه از اشتباهات/ نباید حاشیه ایجاد شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۶ ۰۲:۴۳:۱۲