ضرورت تلاش برای پیروزی جبهه انقلاب

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضرورت تلاش برای پیروزی جبهه انقلاب به گزارش خبرنگار سایت احکام، نظرعلی علیزاده شامگاه دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی اظهار کرد: پرواز اردیبهشت خادم جمهور و هیأت همراه زمان انتخابات ریاست جمهوری را به یک سال زودتر تغییر داد.
رئیس ستاد نخبگان دکتر سعید جلیلی در گیلان با اشاره به اهمیت شکل گیری اجماع در جبهه انقلاب در انتخابات اخیر بیان کرد: اهمیت دور دوم انتخابات از دور نخست بسیار بیشتر است و باید برای پیروزی جبهه انقلاب تمام تلاش را به کار گرفت.
علیزاده با بیان اینکه تمام ستادهای جبهه انقلاب برای جلیلی فعالیت خواهند کرد، گفت: ستاد نخبگان جلیلی در گیلان برای شور آفرینی و انتخاب اصلح شکل گرفته و فعالیت می‌کند.
رئیس ستاد نخبگان سعید جلیلی بیان کرد: برنامه محوری و کارنامه درخشان جلیلی برای مردم تشریح شود.
علیزاده با اشاره به حمایت‌های جلیلی از دولت سیزدهم اضافه کرد: جلیلی با تشکیل دولت سایه کمک‌های فراوانی به شهید جمهور کرد.
وی با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در بخش‌های مختلف افزود: ناکار آمدی و کوتاهی در اطلاع رسانی عملکرد دولت سیزدهم مشهود است.
رئیس ستاد نخبگان سعید جلیلی در گیلان با بیان اینکه بلندگوی دولت سیزدهم در اطلاع رسانی خاموش بود، گفت: دولت آیت الله شهید رئیسی در تقویت زیرساخت‌ها اقدامات ارزشمندی انجام داده که نتایج آن در دراز مدت برای مردم قابل لمس است.
علیزاده با اشاره به اعتراض دانشجویان و فعالین سیاسی در آمریکا علیه استکبار بیان کرد: صدای رهبری معظم، انقلاب و بیداری اسلامی به آن سوی مرزها رسیده است. امیدوارم از خبر ضرورت تلاش برای پیروزی جبهه انقلاب راضی بوده باشید.

ضرورت تلاش برای پیروزی جبهه انقلاب  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۲ ۰۲:۴۵:۲۱