ضرورت برنامه و اهتمام کمیته امداد امام خمینی برای اشتغال
مددجویان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضرورت برنامه و اهتمام کمیته امداد امام خمینی برای اشتغال
مددجویان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری عصر جمعه در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که با حضور مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار اظهار داشت: یکی از موضوعات مهمی که کمیته امداد امام خمینی (ره) باید به آن اهتمام و برنامه ریزی داشته باشد، ایجاد اشتغال برای افراد تحت پوشش این نهاد است.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان داشت: با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلات معیشتی جامعه، حمایت‌های مالی که کمیته مداد از افراد تحت پوشش صورت می‌دهد نمی‌تواند زندگی آنان را تحت پوشش قرار دهد اما فراهم آوردن شغل برای این افراد می‌تواند مشکلات معیشتی آنان را تا حدی برطرف کند.
وی ابراز داشت: اقدامات خوبی در این زمینه از سوی کمیته امداد صورت گرفته است و برخی از افراد با حمایت‌های صورت گرفته برای خود شغلی دست و پا کردند و در برخی موارد افراد دیگر را نیز مشغول به کار کردند.
آیت الله حسینی بوشهری تاکید کرد: انتظاری که از کمیته امداد می‌رود آن است که علاوه بر حمایت‌های مادی از افراد تحت پوشش این نهاد حمایت‌های فرهنگی و معنوی نیز انجام دهد. امیدوارم از خبر ضرورت برنامه و اهتمام کمیته امداد امام خمینی برای اشتغال
مددجویان
راضی بوده باشید.

ضرورت برنامه و اهتمام کمیته امداد امام خمینی برای اشتغال
مددجویان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۷ ۰۲:۳۹:۳۷