ضرورت ارتقا جایگاه روابط عمومی‌ها در استان تهران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضرورت ارتقا جایگاه روابط عمومی‌ها در استان تهران به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد صائبی شامگاه چهارشنبه در اولین جلسه شورای مدیران روابط‌عمومی فرمانداری‌های استان تهران که با حضور کارشناسان روابط عمومی استانداری و دیگر اعضا در روستای هدف گردشگری گلزار از توابع بخش مرکزی شهرستان پاکدشت برگزار شد، با اشاره به لزوم اصلاح ساختار اجرایی روابط‌عمومی‌ها اظهار داشت: این جلسات به صورت منظم و مستمر با برنامه و موضوعات مشخص و تخصصی پیگیری می‌شود تا زمینه برای تشریک مساعی و هماهنگی روابط عمومی‌ها فراهم شود.
وی با اشاره به لزوم ارتقا جایگاه روابط عمومی‌ها گفت: مرام نامه روابط‌عمومی‌ها به امضای استاندار تهران ابلاغ شده تا زمینه تقویت جایگاه روابط‌عمومی‌ها فراهم شود.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران عنوان کرد: ۹۸ سرفصل آموزشی برای روابط عمومی‌ها تعریف شده تا زمینه برای ارتقا کمیت و کیفیت روابط عمومی‌ها فراهم شود.
صائبی سپس گفت: ارزیابی روابط عمومی‌ها بر اساس شاخص‌های تخصصی به منظور ارائه ایده‌های برتر انجام می‌شود.
بررسی کارگروه‌های تخصصی روابط عمومی، گفتگو پیرامون موضوعات کاری هفته دولت، هفته دفاع مقدس، انتخابات و برنامه‌های پیشنهادی، کانال‌های استانداری و سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود. گفتنی است در پایان جلسه برنامه بازدید مدیرکل و مدیران روابط عمومی از جشنواره گل و گیاه ویژه هفته فرهنگی در راستای تحقق مصوبه سفر رئیس جمهور به عنوان تبدیل پاکدشت به منطقه نمونه گردشگری گل و گیاه برگزار شد. امیدوارم از خبر ضرورت ارتقا جایگاه روابط عمومی‌ها در استان تهران راضی بوده باشید.

ضرورت ارتقا جایگاه روابط عمومی‌ها در استان تهران  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۵ ۰۲:۴۰:۱۸