ضرب العجل فرماندار شمیرانات برای تثبیت سند مالکیت ادارات
شهرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضرب العجل فرماندار شمیرانات برای تثبیت سند مالکیت ادارات
شهرستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مجتبی ذاکریان عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری شمیرانات که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه سال ۱۴۰۲ برگزار شد اظهار کرد: اقدامات ستاد انتخابات در فرمانداری شمیرانات قابل تقدیر است و توانستیم مؤلفه‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری را تحقق ببخشیم.
ذاکریان با اشاره به توزیع اقلام اساسی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته این اقدام بدون کوچک‌ترین تنشی در شمیرانات انجام شد.
وی در ادامه آغاز هفته فرهنگی شمیرانات خبر داد و افزود: شمیرانات طی سال گذشته در این حوزه جز شهرستان‌های پیشرو بود، امسال نیز همه عوامل باید پای کار باشند و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها به خوبی معرفی شود.
فرماندار شمیرانات در خصوص کاهش مصرف آب و برق در ادارات شهرستان نیز عنوان کرد: در این زمینه باید اقدام جدی صورت بگیرد و نسبت به سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ کاهش مصرف را باید رقم بزنیم تا فشار مضاعف به بخش انرژی کشور تحمیل نشود.
ذاکریان با اشاره به محورهای سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با مسؤولان کارگزاران نظام گفت: خودسازی مسؤولان، فعالیت در حوزه‌های اقتصادی به منظور «جهش تولید و مشارکت مردم»، حوزه عفاف و حجاب از محورهای بیانات ایشان بود که باید در همه این حوزه‌ها در شهرستان فعال باشیم.
وی به اقدامات مسؤولان شمیرانات در روستاهای این شهرستان اشاره و بیان کرد: تحقق اهداف نیازمند سازمان دهی است تا برنامه‌ها به درستی و در زمان مشخص اجرایی شوند.
فرماندار شمیرانات با تاکید بر ضرورت تثبیت مالکیت ادارات این شهرستان عنوان کرد: ضروری است که طی یک ضرب العجل با همکاری اداره ثبت ادارات شمیرانات نسبت به تک برگ کردن اسناد اقدام کنند. امیدوارم از خبر ضرب العجل فرماندار شمیرانات برای تثبیت سند مالکیت ادارات
شهرستان
راضی بوده باشید.

ضرب العجل فرماندار شمیرانات برای تثبیت سند مالکیت ادارات
شهرستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۲ ۰۲:۴۴:۱۴