ضربه سنگین سازمان اطلاعات به شبکه اشاعه دهنده فساد در
اینستاگرام

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضربه سنگین سازمان اطلاعات به شبکه اشاعه دهنده فساد در
اینستاگرام
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با رصد و پایش فنی و اطلاعاتی ویژه مأموران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شرکت تبلیغاتی که در پایتخت و استان‌های همجوار تحت پوشش تبلیغات در بیلبوردهای شهری اقدام به ارتباط‌گیری با بیش از ۳۰۰ بلاگر و اینفلوئنسر در اینستاگرام در راستای تولید و انتشار محتوای هنجارشکنانه و خلاف منافی عفت در فضای مجازی می‌کرد را شناسایی و متلاشی کردند.
در این زمینه شرکت مورد اشاره پلمپ و تعداد ۷۲ نفر از مدیران و کارکانان شرکت به همراه تعدادی از بلاگرها دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام محترم قضائی گردیدند؛ همچنین چندین صفحه در اینستاگرام با تعداد تقریبی ۲۷ میلیون دنبال کننده نیز مسدود شد.

شرکت مذکور علاوه بر تولید و انتشار محتواهای تبلیغاتی غیراخلاقی در بستر اینستاگرام با برگزاری انواع پارتی‌های مختلط و هنجارشکنانه از جمله استخر پارتی و انتشار آن در فضای مجازی به نوعی اقدام به اشاعه فساد و فحشاء به صورت سیستماتیک، تبلیغ زندگی تجملی و غربی، ترویج کشف حجاب و حیا زدایی نیز انجام می‌دادند. امیدوارم از خبر ضربه سنگین سازمان اطلاعات به شبکه اشاعه دهنده فساد در
اینستاگرام
راضی بوده باشید.

ضربه سنگین سازمان اطلاعات به شبکه اشاعه دهنده فساد در
اینستاگرام  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۷ ۰۲:۴۲:۰۲