ضرب‌الاجل ۷۲ ساعته به ادارات برای پیشبرد طرح ملی مسکن در
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضرب‌الاجل ۷۲ ساعته به ادارات برای پیشبرد طرح ملی مسکن در
لرستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار امروز جمعه در حاشیه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط‌زیست استان، به تأمین زمین برای شهرهای خرم‌آباد، بروجرد، کوهدشت، الیگودرز و ازنا در راستای طرح نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت اشاره کرد و اظهار داشت: زمین‌های مختلفی در شهرهای استان توسط راه و شهرسازی شناسایی که پس از بررسی فنی توسط کارشناسان متخصص در این کارگروه برای تصویب مطرح شد.
وی در ادامه با بیان اینکه این طرح‌ها در برخی شهرها مانند ازنا و الیگودرز در قالب الحاق به حریم شهرها و برخی از شهرهای دیگر در راستای ایجاد و راه‌اندازی شهرهای مولد مطرح شدند، افزود: مواردی که استعلام آنها تکمیل بود؛ تصویب و برای دیگر بخش‌ها دستگاه‌ها موظف‌اند به‌صورت ضرب‌الاجل طی ۷۲ ساعت آینده پاسخ استعلام‌ها را تهیه کرده تا در شورای برنامه‌ریزی استان جهت تصویب نهایی مطرح شوند.
استاندار لرستان به شرایط خاص توپوگرافی استان اشاره کرد و با تأکید بر اینکه دستگاه‌ها باید با نگاه مثبت همه جوانب را بررسی و شرایط لازم برای توسعه خدمات زیرساختی را فراهم کنند تا همکاری لازم را داشته باشند، افزود: ساخت مسکن در اولویت برنامه‌های دولت سیزدهم بوده و باید به این مسئله توجه کرد که مسئله مسکن در بخش‌های مختلف اجتماعی اثرگذار و حائز اهمیت است.
زیویار، افزود: باتوجه‌به محدودیت‌های زمین، درصورتی‌که ۵۰ درصد این طرح‌ها که در جلسه امشب مطرح شد به نتیجه برسند بیش از ۸۰۰ هکتار به زمین‌های الحاقی نهضت ملی مسکن استان اضافه و بخش بزرگی از نیازهای متقاضیان حل خواهد شد. امیدوارم از خبر ضرب‌الاجل ۷۲ ساعته به ادارات برای پیشبرد طرح ملی مسکن در
لرستان
راضی بوده باشید.

ضرب‌الاجل ۷۲ ساعته به ادارات برای پیشبرد طرح ملی مسکن در
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۹ ۰۲:۴۲:۳۴