ضدحملات تابستانه اوکراین ناامیدکننده بود؛دلگرم ضدحملات بهار
هستیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ضدحملات تابستانه اوکراین ناامیدکننده بود؛دلگرم ضدحملات بهار
هستیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های غربی با اذعان به ناکارآمد بودن سلسله ضد حملات کنونی (تابستانه) ارتش اوکراین با پشتیبانی ناتو و آمریکا علیه روسیه فاش ساخت که قوای غربی به ضد حملات کی‌یف در بهار سال آینده میلادی علیه مسکو چشم دوخته‌اند.
خبرگزاری اسپوتنیک شامگاه یکشنبه اعلام کرد که دیپلمات‌های و فرماندهان نظامی بلندپایه غربی با ابراز تردید از موفقیت‌آمیز بودن سلسله ضد حملات تابستانه ارتش اوکراین علیه روسیه در کشاندن مقامات روس به پای میز مذاکره برای امتیاز دهی به غرب فاش ساختند که ارتش اوکراین تا کنون توانایی مهار ارتش مسکو را نداشته است.
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال به نقل از دیپلمات‌های ارشد غربی فاش ساخت که برخی استراتژیست‌های آمریکایی و متحدان غربی (ناتو) بر این باورند غرب بایستی به فکر طرح ریزی ضد حملات جدید علیه ارتش روسیه در شرق اوکراین برای بهار سال آینده میلادی (۲۰۲۴) باشد، زیرا به زعم فرماندهان نظامی امور راهبردی غربی و نیز به باور «اندریه دودا»، رئیس جمهور لهستان، ارتش کی‌یف توانایی شکستن خطوط دفاعی ارتش روسیه در مناطق شرقی اوکراین را ندارد و تاکنون نیز در ضد حملات خود ناتوان نشان داده است.
وال استریت ژورنال با اذعان به ناکارآمدی عملیات پاتک ارتش اوکراین علیه مسکو نوشت: «به نظر می‌رسد ضد حملات اوکراین تاکنون خیالی و فارغ از امیدواری برای کسب پیروزی بوده است.»
رئیس جمهور لهستان در مصاحبه با این روزنامه شهیر آمریکایی اذعان داشت که اوکراین فاقد سلاحی راهبردی برای تغییر معادلات جنگ است. امیدوارم از خبر ضدحملات تابستانه اوکراین ناامیدکننده بود؛دلگرم ضدحملات بهار
هستیم
راضی بوده باشید.

ضدحملات تابستانه اوکراین ناامیدکننده بود؛دلگرم ضدحملات بهار
هستیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۴ ۰۲:۳۹:۰۰