صهیونیست‌ها ادعای نتانیاهو در مورد پیروزی را باور
ندارند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صهیونیست‌ها ادعای نتانیاهو در مورد پیروزی را باور
ندارند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرده که بر اساس آن، ۶۸ درصد اسرائیلی‌ها گفتند ادعای نتانیاهو در مورد نزدیک بودن پیروزی در جنگ را باور ندارند.
از طرف دیگر، شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی فاش کرد که نتانیاهو از برگزاری جلسه‌ای راهبردی که کابینه جنگ از قبل برای بررسی اهداف جنگ در غزه مقرر کرده بود، ممانعت کرده است.
هم‌زمان با ناکامی رژیم صهیونیستی در تحقق اهداف اعلامی خود در جنگ غزه، اختلافات و شکاف‌ها میان مقامات رژیم صهیونیستی روز به روز در حال تشدید و افزایش است.
تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده است که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، یوآف گالانت وزیر جنگ این رژیم را به افشای اطلاعات محرمانه متهم کرده است.
بر اساس گزارش این رسانه صهیونیستی نتانیاهو، گالانت را به درز اطلاعات مربوط به جلسات محرمانه میان وی، گالانت و رییسان شاباک و موساد متهم کرده است.
همچنین احتمال تحریم یک گردان از ارتش رژیم صهیونیستی از سوی آمریکا، داد نخست وزیر این رژیم را درآورد.
«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی احتمال تحریم یک گردان نظامی رژیم صهیونیستی متشکل از یهودیان افراطی ارتدوکس از سوی آمریکا را مورد انتقاد قرار داد. این گردان متهم به نقض حقوق بشر علیه فلسطینی‌ها تحت بازجویی هستند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن محکوم کردن این تصمیم اعلام کرد که در خصوص این تصمیم با مقامات آمریکایی در تماس است. نتانیاهو مدعی شد که مدامی که ارتش این رژیم با تروریست‌ها می‌جنگد، چنین تصمیماتی پوچ خواهد بود.
پایگاه خبری آمریکایی اکسیوس روز شنبه به نقل از سه منبع ناشناس آمریکایی اعلام کرد که انتظار می‌رود «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا تحریم‌هایی را علیه این واحد به دلیل تخلفات انجام شده علیه فلسطینیان کرانه باختری اعلام کند.
این ادعاها از سوی دولت آمریکا در حالی بیان شده که دیروز بسته کمکی جدید آمریکا به رژیم صهیونیستی به تصویب نمایندگان کنگره رسید. امیدوارم از خبر صهیونیست‌ها ادعای نتانیاهو در مورد پیروزی را باور
ندارند
راضی بوده باشید.

صهیونیست‌ها ادعای نتانیاهو در مورد پیروزی را باور
ندارند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۲ ۰۲:۴۱:۳۵