صنعت نفت طرح‌های ماندگار در گناوه اجرا می‌کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صنعت نفت طرح‌های ماندگار در گناوه اجرا می‌کند به گزارش خبرنگار سایت احکام، عباس غریبی عصر پنج شنبه در نشست با فرماندار گناوه اظهار داشت: اجرای طرح‌ها و پروژه‌های اساسی حق مردم شهرستان گناوه است و ما اجرای این پروژه‌ها را وظیفه خود می‌دانیم و بابت اجرای آن منتی بر سر مردم نیست.
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: در همین راستا، این شرکت آماده اجرای طرح‌های سرمایه‌ای ماندگار و اساسی در شهرستان گناوه است و پیگیری‌هایی لازم انجام خواهد شد تا پروژه‌های سرمایه‌ای خوب در شهرستان گناوه اجرا شود.
وی گفت: فرمانداری شهرستان در این زمینه نیازسنجی‌های لازم را انجام دهد و با اولویت بندی و به صورت لیست مکتوب به این شرکت اعلام کند تا پس از برگزاری نشست در شهرستان و تصمیم گیری در این زمینه اعتبار در نظر گرفته شود.
غریبی بیان کرد: اگر این اقدامات و نیاز سنجی ها توسط فرمانداری انجام شود اجرای چندین کار اساسی و زیربنایی و ماندگار در شهرستان انجام خواهد شد.
وی یادآور شد: با اتفاق‌های خوبی که در نتیجه همکاری فرمانداری شهرستان و مجموعه نفت انجام خواهد شد، از پتانسیل و ظرفیت بندر گناوه به عنوان یک بندر پشتیبان و لجستیکی جزیره خارگ استفاده خواهد شد.
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به عمیات کنترل و مهار نشت نفت از خط لوله انتقال نفت گناوه به خارگ خاطر نشان کرد: این حادثه برای ما تجارب و درس آموزی های خوبی به همراه داشت.
وی گفت: در این زمینه کار خوبی انجام شد و از روز نخست عملیات، ثبت کارهای انجام شده با یک تیم مستند ساز از صدا و سیما شروع شد که در حال حاضر در حال تدوین و به زودی از شبکه سراسری سیما پخش خواهد شد.
غریبی بیان کرد: در هفته‌های آینده مراسم قدردانی از ادارات، نهادها، کارشناسان نفت و فلات قاره و کسانی که در این عملیات همکاری و همراهی داشتند تقدیر و تجلیل خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری یک دوره مسابقات ورزشی مجموعه نفت در اواخر آبان ماه تا اوایل آذر امسال در بوشهر گفت: شهرستان گناوه در هر رشته که آمادگی میزبانی را داشته باشد مسابقات آن رشته ورزشی در این شهرستان برگزار خواهد شد. امیدوارم از خبر صنعت نفت طرح‌های ماندگار در گناوه اجرا می‌کند راضی بوده باشید.

صنعت نفت طرح‌های ماندگار در گناوه اجرا می‌کند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۷ ۰۲:۳۸:۳۴