صف های طویل در جایگاهای سوخت برای قاچاق بنزین سازماندهی می
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صف های طویل در جایگاهای سوخت برای قاچاق بنزین سازماندهی می
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، ابراهیم طاهری عصر شنبه در نشست خبری که به مناسبت هفته قوه قضائیه در محل دادستانی میناب برگزار شد ضمن تبریک هفته قوه قضائیه، اظهارداشت: طی یکسال گذشته به ۱۶ هزار پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب میناب رسیدگی و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شده که این رسیدگی ها با کاهش شش درصدی ورودی پرونده ها نسبت به یکسال مشابه گذشته همراه بوده است.
وی با اشاره به اینکه بیشترین جرائم بررسی شده در یکسال گذشته مربوط به حمل مواد مخدر، سرقت و ضرب و جرح عمدی بوده است عنوان کرد: طی یکسال گذشته در حوزه کشفیات مواد مخدر بیش از ۱۶ تن و ۳۵۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است که از این مقدار ۱۳ تن و ۶۲۲ کیلو تریاک، ۲ تن و۴۰ کیلو حشیش، ۵۹۹ کیلو شیشه، ۵۵ کیلو هرویین و در این بین ۱۹۳ دستگاه خودرو و۹ دستگاه موتورسیکلت در حوزه برخورد با قاچاق مواد مخدر توقیف شده است.
این مقام قضایی شهرستان میناب با اشاره به حل مشکل ترافیک در ایستگاه ایست وبازرسی چغازردی افزود: در این مکان در ایام تعطیل و روزهای پایانی هفته با ترافیک سنگین مواجه بودیم که با ورود دستگاه قضایی از مسئولان مربوطه خواسته شد تا با بازگشایی سه لاین در هرد وطرف این محل تردد را برای خودروها راحتر کنند تا از ترافیک کاسته شود.
طاهری با اشاره به دستور قضایی برای پیمانکار پروژه تعریض جاده میناب به سمت سندرک بعد از اداره زندان که مردم سالها با مشکل مواجه بودند، بیان کرد : برای حل این مشکل پیمانکارپروژه را مجاب به حل مشکل کردیم که در بهمن سال گذشته نیز به بهره برداری رسید.
پیگیری پروژه آب شیرین کن شهر کرگان تا حصول نتیجه
وی به موضوع عدم پیشرفت مناسب در پروژه آب شیرین کن شهرکرگان که از سال ۹۵ استارت آن زده شده است، گفت: این موضوع نیز مورد پیگیری دستگاه قضایی شهرستان قرار گرفته است وبا توجه به تنش آبی که مناطق ساحلی در پی خشک سالی های اخیربا آن مواجه هستند تا کنون چند جلسه با مسئولی این پروژه در شرکت شستا گرفته شده که علاوه بر تامین اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای این پروژه ۲۰ میلیارد تومان هم برای خرید تجهیزات در شرایط تحریم خریداری شده است.
توقیف بیش از ۳۰۰ خودرو متخلف در میناب
دادستان شهرستان میناب عنوان کرد: در خصوص بر خورد با خودروهای پلاک مخدوش و شوتی که مصوبه شورای تامین استان نیزاست در یک سال گذشته ۳۵۰ دستگاه خودرو متخلف توقیف شد.
صف های طویل روزانه در جایگاهای سوخت برای قاچاق بنزین سازماندهی می شود
دادستان شهرستان میناب تاکید کرد: با توجه به افزایش قیمت ارز که در داخل وخارج از کشور در بحث قیمت بنزین وجود داشت ،علاوه بر قاچاق سوخت گازوئیل قاچاق بنزین هم انجام می شد که در جلسات متعدد در شورای تامین و پیشنهادهای زیاد مطرح شد و برای جلوگیری و حل مشکل به وجود آمده تصمیم به اجرای نصب دوربین پلاک خوان در جایگاهها ویا جمع آوری کارت آزاد آنها گرفته شد تا شاهد کاهش صفهای طویل روزانه باشیم.
وی با ابراز نگرانی برای افرادی که یا کارت سوخت ندارند ویا برای جابجایی مسافر اقدام می کنند خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم تا از طریق ادارات متولی اعم از شهرداری ویا صمت و اصناف مربوطه افرادی را که در این زمینه فعالیت می کنند شناسایی شود تا بتوان با دادن بنزین سهمیه ای دیگرشاهد صفهای طویلی که مردم را برای زدن بنزین معطل می کند نباشیم.
تلاش دشمنان نظام برای ایجاد بی نظمی در شهر میناب ناکام ماند
طاهری با اشاره ناکام ماندن تلاش دشمنان نظام برای برهم زدن نظم عمومی و امنیت روانی مردم در اغتشاشات اخیر در شهر میناب گفت: برنامه ریزی دشمنان نظام برای ایجاد نا آرامی در شهر مذهبی در استان هرمزگان بود که با درایت خوب مسئولان شهرستان و همراهی مردم این توطئه دشمنان ناکام ماند.
کشف ۱۳ میلیون لیتر قاچاق سوخت در میناب در یک سال گذشته
دادستان شهرستان میناب گفت در یک سال گذشته در برخورد با قاچاقچیان سوخت در شهرستان میناب بیش از ۱۳ میلیون لیتر سوخت قاچاق کشف و۷۰۰ دستگاه خودرو سه دستگاه تانکر و بیش از ۱۳۶ فروند انواع شناورتوقیف وتشکیل بیش از ۱۰۰۰ پرونده برای آنها انجام شده است. امیدوارم از خبر صف های طویل در جایگاهای سوخت برای قاچاق بنزین سازماندهی می
شود
راضی بوده باشید.

صف های طویل در جایگاهای سوخت برای قاچاق بنزین سازماندهی می
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۵ ۰۲:۴۲:۴۶