صدور هشدار سطح نارنجی برای هوای زنجان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صدور هشدار سطح نارنجی برای هوای زنجان محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام، با بیان اینکه هواشناسی زنجان برای این منطقه هشدار سطح نارنجی صادر کرده است، گفت: بازه زمانی این هشدار جوی در استان از بعد از ظهر رو سه‌شنبه ۲۱ آذرماه تا اواخر روز پنج‌شنبه هفته جاری اعلام شده است.
وی در خصوص رخدادهای هواشناسی که قرار است از فردا به مدت سه روز در استان زنجان روی دهد، اظهار کرد: بر اساس هشداری که صادر شده، از بعد از ظهر فردا شاهد بارش پراکنده باران و نیز بارش پراکنده برف در ارتفاعات استان خواهیم بود.
این مسؤول با یادآوری اینکه وقوع کولاک در مناطق سردسیر استان به همراه بارش برف دور از انتظار نخواهد بود، خاطرنشان کرد: پنج‌شنبه هفته جاری نیز بارش‌ها در استان اغلب به صورت برف بوده و از بعد از ظهر روز پنج‌شنبه بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد.
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه هشدار سطح زرد شامل شهرهای زنجان، طارم، خرمدره، سلطانیه، ماهنشان و خدابنده خواهد بود، ادامه داد: از هم‌وطنان انتظار داریم با توجه به شرایط جوی استان طی روزهای آینده و با توجه به لغزندگی معابر و نیز اختلال در تردد به ویژه در مسیرهای کوهستانی، حتماً به این هشدارها توجه داشته باشند. امیدوارم از خبر صدور هشدار سطح نارنجی برای هوای زنجان راضی بوده باشید.

صدور هشدار سطح نارنجی برای هوای زنجان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۲ ۰۲:۴۲:۰۴