صدور «بسیح عمومی» از سوی حماس همزمان با بمباران جنون آمیز
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صدور «بسیح عمومی» از سوی حماس همزمان با بمباران جنون آمیز
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، جنبش حماس شامگاه جمعه با صدور بیانیه‌ای خواستار بسیج عمومی مردم کرانه باختری و قدس اشغالی و سرزمین‌های سال ۴۸ و فلسطینیان خارج برای حمایت از غزه و توقف حملات جنایتکارانه و نسل کشی در غزه شد.
جنبش حماس در بیانیه خود هشدار داد که قطع ارتباطات و خطوط اینترنت از نوار غزه و تشدید بمباران زمینی، دریایی و هوایی محله‌های مسکونی غزه، بیانگر قصد شوم اشغالگران برای ارتکاب قتل عام و جنایات نسل کشی بیشتر به دور از چشم رسانه‌ها است.
این جنبش با صدور بیانیه‌ای رژیم صهیونیستی، واشنگتن و پایتخت‌های کشورهای اروپایی را که از این رژیم حمایت کردند، مسؤول کامل سلسله کشتارهای وحشیانه و تبعات آن عنوان کرد.
جنبش حماس در ادامه از کشورهای عربی، اسلامی و جامعه جهانی خواست که مسؤولیت خود را برعهده گرفته و فوراً برای توقف جنایت‌ها و قتل عام‌ها علیه ملت فلسطین اقدام کنند.
این جنبش از همه ملت فلسطین در سراسر کرانه باختری، قدس اشغالی و اراضی ۴۸ خواست برای حمایت از غزه و توقف تجاوز و جنگ کشتار جمعی بسیج شوند.
کمی پیش رژیم صهیونیستی در حمله هوایی گسترده مناطق مختلف نوار غزه را هدف قرار داد و تمامی خطوط ارتباطی و اینترنت این منطقه را قطع کرد. امیدوارم از خبر صدور «بسیح عمومی» از سوی حماس همزمان با بمباران جنون آمیز
غزه
راضی بوده باشید.

صدور «بسیح عمومی» از سوی حماس همزمان با بمباران جنون آمیز
غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۸ ۰۲:۳۸:۰۳