صدرنشینی نماینده خوزستان در سوپر لیگ فوتسال بانوان ادامه
دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صدرنشینی نماینده خوزستان در سوپر لیگ فوتسال بانوان ادامه
دارد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیم‌های صنعت فجر پویندگان شیراز و پالایش و پخش آبادان عصر امروز جمعه در هفته نهم مسابقات سوپر لیگ فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری ۷ بر یک تیم میهمان به پایان رسید.
شاگردان پریسا امانی با کسب این نتیجه با ۲۴ امتیاز در مکان نخست جدول رده بندی باقی ماندند.
گل‌های پالایش و پخش آبادان را زهرا اسدی (۲ گل)، فهیمه زارعی، فاطمه رحمتی، سهیلا ملمولی، کافیه هزاریان و زهرا کوراوند هرکدام یک گل به ثمر رساندند و حدیث ناصری برای صنعت فجر پویندگان شیراز گلزنی کرد.
تیم ملی حفاری اهواز در کرج میهمان تیم نصر فردیس البرز بود که در ادامه نتایج ضعیف خود با حساب ۴ بر یک مغلوب میزبان خود شد.
آبی‌پوشان دیار کارون با کسب این نتیجه با ۷ امتیاز درمکان ششم جدول رده بندی باقی ماندند.
نسترن مقیمی، مرضیه توفیقی، آرزو صدقیانی زاده و نساء احدی برای تیم نصر فردیس گلزنی کرد و تک گل تیم ملی حفاری اهواز رقیه صومعه را وارد دروازه تیم نصر فردیس کرد.
تیم‌های پالایش و پخش آبادان و ملی حفاری اهواز در هفته دهم سوپر لیگ فوتسال بانوان (بیست و هفتم بهمن ماه ۱۴۰۱) به ترتیب به مصاف تیم‌های نصر فردیس البرز و پیکان تهران می‌روند.
به گزارش سایت احکام، ۸ تیم برگزار کننده سوپر لیگ فوتسال بانوان هستند. امیدوارم از خبر صدرنشینی نماینده خوزستان در سوپر لیگ فوتسال بانوان ادامه
دارد
راضی بوده باشید.

صدرنشینی نماینده خوزستان در سوپر لیگ فوتسال بانوان ادامه
دارد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۲ ۰۲:۴۱:۴۹