صدای ناکامی و شکست دشمن در فتنه‌های اخیر شنیده
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صدای ناکامی و شکست دشمن در فتنه‌های اخیر شنیده
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار محمد عبدالله پور شامگاه یکشنبه در نشست مداحان صدای انقلاب اسلامی و جایگاه مداحان در عرصه جهاد تبیین در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی گیلان، اظهار کرد: فتنه اخیر جنگ ترکیبی دشمن علیه نظام اسلامی است که به پیروزی حق می‌انجامد.
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال نفاق و درگیری داخلی است، افزود: طراحی دشمن این بوده با استفاده از نقاط ضعف‌ها و چالش‌های موجود در جامعه، مردم را به جان هم بیاندازد.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به دستاوردهای نظام اسلامی در بخش‌های مختلف و ناکامی دشمن در مقابل این نظام بیان کرد: صدای ناکامی و شکست دشمن در فتنه‌های اخیر شنیده می‌شود.
سردار عبدالله پور، ایران هراسی را یکی از حربه‌های دشمن برشمرد و اضافه کرد: دشمن تجزیه، نفاق و دو دستگی در ایران را باید با خود به گور ببرد.
وی با اشاره به ضعف‌های آموزشی در سنوات گذشته افزود: نظام آموزشی با چالش‌ها و ضعف‌های زیادی روبرو است که مبنای آگاهی بخشی و آموزشی را تحت تأثیر قرار داده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برخورداری سرمایه انسانی، پشتوانه مردمی و وجود رهبری فرزانه انقلاب، بیان کرد: دشمن از هدایت‌های رهبری معظم انقلاب و پشتوانه و حمایت‌های مردمی این انقلاب غافل شده است. امیدوارم از خبر صدای ناکامی و شکست دشمن در فتنه‌های اخیر شنیده
می‌شود
راضی بوده باشید.

صدای ناکامی و شکست دشمن در فتنه‌های اخیر شنیده
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۱ ۰۲:۳۹:۳۹