صدای شنیده شده در خرم‌آباد در حال بررسی است/ مردم نگران
نباشند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صدای شنیده شده در خرم‌آباد در حال بررسی است/ مردم نگران
نباشند
‌به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روابط‌عمومی استانداری لرستان، مهدی پازوکی بامداد سه‌شنبه، با بیان اینکه مقارن ساعت ۲۲ دوشنبه مورخ سوم سایت احکامماه ۱۴۰۲، صدای شبیه به انفجار در برخی مناطق شهر خرم‌آباد شنیده شد که بر اساس رصدی که از سوی دستگاه‌های امدادی و عملیاتی انجام شد، تاکنون گزارشی در مورد خسارت در مناطق مختلف شهر خرم‌آباد گزارش نشده است.
وی با اشاره به اینکه موضوعی که باعث نگرانی مردم خرم‌آباد و شهروندان عزیز باشد وجود ندارد، افزود: موضوع از سوی دستگاه‌های امدادی و دستگاه‌های عضو مدیریت بحران استان در حال بررسی است و به‌محض اینکه منشأ صدای شنیده شده مشخص شود به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید
مدیرکل مدیریت بحران لرستان، افزود: تا کنون هیچ موضوع نگران‌کننده‌ای گزارش نشده و نیروهای عضو ستاد مدیریت بحران و نیروهای عملیاتی در حال رصد موضوع هستند.
پازوکی، افزود: باتوجه‌به اینکه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر وقوع انفجار به ستاد مدیریت بحران اعلام نشده است، هیچ خسارتی نیز اعلام نشده است و فقط صدایی شنیده شده است.
وی با بیان اینکه موضوع زلزله به‌صورت کلی مردود است، افزود: طی ارتباط مستقیم با مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این موضوع بررسی شد و هیچ‌گونه زلزله‌ای در آن ساعت در خرم‌آباد ثبت نشده است. امیدوارم از خبر صدای شنیده شده در خرم‌آباد در حال بررسی است/ مردم نگران
نباشند
راضی بوده باشید.

صدای شنیده شده در خرم‌آباد در حال بررسی است/ مردم نگران
نباشند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۶ ۰۲:۳۸:۲۹