صبحانه یک وعده غذایی مهم است/ تنوع در صبحانه
دانش‌آموزان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صبحانه یک وعده غذایی مهم است/ تنوع در صبحانه
دانش‌آموزان
به گزارش سوالات شرعی و احکام، فرشته فزونی گفت: خانواده‌ها سعی کنند شام زودتر صرف شود و در صورت امکان دانش‌آموز شب‌ها در ساعت معینی بخوابد تا بتواند صبح زودتر از خواب بیدار شود و وقت و اشتهای کافی برای خوردن صبحانه داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه کودکان باید سحرخیزی، نرمش صبحگاهی و خوردن صبحانه در محیط گرم خانواده را یاد بگیرند؛ از والدین خواست صبحانه را به عنوان یک وعده غذایی مهم تلقی کرده و سعی کنند هر روز با فرزندان خود صبحانه بخورند تا مشوق خوبی برای کودک و نوجوان باشند.
فزونی، یکی از دلایل نخوردن صبحانه توسط دانش‌آموزان را تکراری و یکنواخت بودن آن برشمرد و تاکید کرد: تنوع در صبحانه، دانش آموز را به خوردن صبحانه تشویق می‌کند.
وی با توصیه به تهیه صبحانه سالم و مقوی برای دانش‌آموزان پیشنهاد کرد: برای تنوع بخشیدن به صبحانه دانش‌آموزان می‌توان از غذاهایی مثل فرنی، شیربرنج، حلیم، عدسی، نان و پنیر و گردو، کنجد، ارده و شیره، نان و تخم مرغ و گوجه فرنگی، نان و کره و عسل، مربای خانگی، پودینگ شیر، عسل و میوه، شیر به همراه خرما و عسل استفاده کرد. امیدوارم از خبر صبحانه یک وعده غذایی مهم است/ تنوع در صبحانه
دانش‌آموزان
راضی بوده باشید.

صبحانه یک وعده غذایی مهم است/ تنوع در صبحانه
دانش‌آموزان  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۵ ۰۲:۳۷:۲۱