صاحب اصلی این انقلاب حضرت حجت (عج) است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر صاحب اصلی این انقلاب حضرت حجت (عج) است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام حسین صنعت‌پور امیری شامگاه سه شنبه در پنجمین یادواره ۵۶۵ شهید ارتش استان قم که با محوریت شهدای نیروی دریایی در مدرسه عالی امام خمینی (ره) اظهار داشت: پیامبران الهی در برابر کفار ایستادگی کردند و اهل بیت عصمت و طهارت نیز در برابر ظالمان عصر خود و در برابر باطل مقابله کردند و در این مسیر به شهادت رسیدند.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه به فرموده قرآن کریم اگر دفاع نباشد فساد در زمین گسترده خواهد شد افزود: قرآن کریم در جای دیگر می‌فرماید اگر دفاع نباشد مراکز عبادات همانند مسجد و کلیسا ویران می‌شوند.
صنعت‌پور امیری دوران دفاع مقدس را دفاع از عبودیت و بندگی برشمرد و اظهار داشت: امروز کشورهای مختلف با حضور در منطقه به دنبال منافع و لذت‌های دنیوی هستند.
وی ابراز داشت: سکوت در برابر ظلم و ستم در بین پیامبران و امامان معنایی نداشت افزود: امام راحل با پیروی از سیره ائمه معصومین در برابر رژیم طاغوت قیام کرد و سکوت را جایز ندانست و در این مسیر فرزندش نیز به شهادت رسید.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش عنوان داشت: با عنایت خداوند و امام زمان (عج) قیام امام راحل به نتیجه رسید و حکومت ستمشاهی از این کشور رخت بست.
صنعت‌پور امیری اضافه کرد: دشمنان امروز تصور می‌کنند با این آشوب‌هایی که طراحی کردند می‌توانند انقلاب اسلامی را از بین ببرد در حالی که صاحب اصلی این انقلاب حضرت حجت (عج) است و توطئه دشمنان راه به جایی نمی‌برد. امیدوارم از خبر صاحب اصلی این انقلاب حضرت حجت (عج) است راضی بوده باشید.

صاحب اصلی این انقلاب حضرت حجت (عج) است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۵ ۰۲:۴۶:۲۸