شکست «هال سیتی» برابر «شفیلد یونایتد» / صیادمنش رکورد
زد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شکست «هال سیتی» برابر «شفیلد یونایتد» / صیادمنش رکورد
زد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، در یکی از دیدارهای هفته بیست و ششم «چمپیونشیپ» انگلیس شامگاه دوشنبه تیم فوتبال «هال سیتی» میهمان «شفیلد یونایتد» بود و در پایان با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.
گل‌های این مسابقه را «جانسون» (۴۹)، «دیدی گاساما »(۵۵) و «وینداس »(۷۲) برای شفیلد و «اسکات تواین »(۷۶) برای هال سیتی به ثمر رساندند.
در این بازی تیم هال سیتی از دقیقه ۳۵ به دنبال اخراج «تایلر مورتون» ۱۰ نفره به کار خود ادامه داد. اللهیار صیادمنش لژیونر ایرانی تیم هال سیتی در این دیدار از دقیقه ۶۱ وارد زمین شد تا بیشترین دقایق بازی را در این فصل چمپیونشیپ انگلیس برای تیمش بازی کرده باشد.
صیادمنش که در فصل گذشته یکی از سایت احکامه‌های کلیدی این تیم بود در این فصل و تا پیش از این مسابقه فقط ۲۳ دقیقه به میدان رفته بود و در دیگر مسابقات این تیم یا در لیست حضور نداشت و یا از روی نیمکت بازی را دنبال کرده است.
هال سیتی به دنبال این شکست با ۳۹ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی چمپیونشیپ ایستاد و شفیلدیونایتد هم ۲۲ امتیازی شد و به رده بیست و دوم رسید. امیدوارم از خبر شکست «هال سیتی» برابر «شفیلد یونایتد» / صیادمنش رکورد
زد
راضی بوده باشید.

شکست «هال سیتی» برابر «شفیلد یونایتد» / صیادمنش رکورد
زد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۲ ۰۲:۴۲:۱۲