شکست سپاهان برابر الاتحاد/ زردهای ایران در یک قدمی صعود
ایستادند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شکست سپاهان برابر الاتحاد/ زردهای ایران در یک قدمی صعود
ایستادند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، دیدار تیم‌های فوتبال الاتحاد عربستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه امروز دوشنبه از هفته ششم گروه C لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد که با پیروزی دو بر یک میزبان عربستانی همراه بود. صالح الجمعان (۱۵) و ژوتا (۶۹) برای الاتحاد و رامین رضائیان (۴۸) برای سپاهان گلزنی کردند.
ترکیب متفاوت به خاطر کارت‌های قرمز
اخراج محمدجواد حسین نژاد و هادی محمدی در بازی قبلی سپاهان باعث تغییر در ترکیب اصلی سپاهان اصفهان مقابل الاتحاد عربستان شد. مورایس تصمیم گرفت ترکیب زیر را برای این دیدار انتخاب کند که به شرح زیر است:
پیام نیازمند، محمد قربانی، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور (رضا شکاری -۷۱) آریا یوسفی (سیاوش یزدانی -۹۰) بریان دابو، محمد کریمی، فرشاد احمدزاده (احسان پهلوان -۹۰) رامین رضائیان، رضا اسدی (کاوه رضایی – ۷۱) و شهریار مغانلو (عیسی آل‌کثیر -۷۸).
چینش بازیکنان سپاهان در دیدار با الاتحاد نشان از برنامه ریزی آنها برای گلزنی از کناره‌های زمین را داشت.
ایده‌ای که بارها با پاس‌های رو به جلوی هافبک‌های سپاهان توسط میلاد زکی پور و رامین رضائیان اجرا شد اما نتیجه‌ای عکس داشت.
گل روی یک اشتباه
سپاهان اصفهان نبض بازی را کاملا در اختیار داشت اما خطای ناشیانه آریا یوسفی پشت محوطه جریمه سپاهان باعث شد تا الجمعان پشت توپ بایستد و با ضربه‌ای دقیق روی اشتباه پیام نیازمند گل اول تیمش را به ثمر برساند.
پس از این گل، سپاهانی‌ها کاملا تهاجمی کار را دنبال کردند اما هیچ یک از آنها باعث باز شدن دروازه الاتحاد نشد. در دقیقه ۴۳ ما نینگ خطای فرشاد احمدزاده روی عبدالرزاق حمدالله را پنالتی تشخیص داد اما با کمک VAR مشخص شد اشتباه کرده است تا تصمیم خود را عوض کند.
فرصت سوزی در ثانیه‌های پایانی نیمه اول
در ثانیه‌های پایانی نیمه اول رامین رضائیان در موقعیت تک به تک با مایوف دروازه‌بان الاتحاد قرار گرفت اما ضربه سر او توسط گلر میزبان دفع شد. آخرین دقیقه بازی در ۴۵ دقیقه ابتدایی با فرصت استثنایی دیگری برای رضا اسدی همراه بود اما باز هم مایوف توپ را دفع کرد تا بازی با همان یک گل الاتحاد در نیمه اول به پایان برسد.

شروع طوفانی در نیمه دوم
نیمه دوم با مالکیت و تسلط کامل سپاهان روی بازی آغاز شد تا این تیم خیلی زود بتواند در دقیقه ۴۸ روی سانتر دانشگر و ضربه سر رامین رضائیان دروازه الاتحاد را باز کند. پس از این گل باز هم شاگردان مورایس بودند که توپ را در اختیار داشتند و توانستند پاس‌های سالم زیادی را در میانه میدان جابجا کنند.
نتیجه معکوس با یک ضد حمله
بازیکنان میزبان با هوشمندی هر چه تمام توانستند بازی مالکانه سپاهان را مدیریت کنند تا اینکه روی یک ضد حمله ژوتا بتواند گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند.
کادر فنی سپاهان پس از این گل تعویض‌های تهاجمی را انجام داد اما دفاع کم اشتباه الاتحاد مانع از گل خوردن دوباره آنها شد تا الاتحاد با ۱۵ امتیاز به عنوان تیم نخست گروه C به مرحله بعدی صعود کند.
سپاهان نیز ۱۰ امتیازی ماند اما با توجه به نتایج سایر گروه‌ها بالاترین شانس را برای صعود به عنوان یکی از سه تیم برتر رده دوم در منطقه غرب آسیا داشته باشد.
این تیم تنها در صورتیکه پاختاکور بردی با اختلاف هفت گل مقابل الفیحا در دیدار روز سه شنبه داشته باشد و پرسپولیس نیز الدحیل را ببرد از ادامه رقابت‌ها محروم خواهد شد. امیدوارم از خبر شکست سپاهان برابر الاتحاد/ زردهای ایران در یک قدمی صعود
ایستادند
راضی بوده باشید.

شکست سپاهان برابر الاتحاد/ زردهای ایران در یک قدمی صعود
ایستادند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۵ ۰۲:۴۲:۱۸