شکست «آینده‌سازان» اردبیل از حریف رشتی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شکست «آینده‌سازان» اردبیل از حریف رشتی به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیم فوتبال آینده سازان اردبیل که در لیگ دسته ۲ به عنوان نماینده استان اردبیل حضور دارد، در هفته هفتم در ورزشگاه تختی اردبیل میزان «سپیدرود» رشت بود تا در هوای سرد پاییزی اردبیل بازی رو به جلویی را انجام داده تا تماشاگران خود را با پیروزی دلگرم و امیدوار کند.
تیم فوتبال آینده‌سازان در این بازی هر چند در نیمه اول توانست رو به جلو بازی کند اما در برابر حریف گیلانی خود سپیدرود رشت با شکست روبه‌رو شد تا یک بر صفر بازی را در خانه به حریف واگذار کند.
در این بازی نیما پاکدل تنها گل سپیدرود رشت را به ثمر رساند تا میهمان بر میزبان خود غلبه کرده و سه امتیاز حساس بازی خارج از خانه به حساب سپیدرود رشت واریز شود.
تیم آینده‌سازان اردبیل با گذشت هفت هفته از لیگ دسته ۲ کشور با ۱۰ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و قرار است هفته آینده بازی خارج از خانه را انجام دهد.
دیگر نمایندگان استان اردبیل در لیگ دسته سه کشور نیز یک پیروزی و یک تساوی به دست آوردند.
تیم شهرداری اردبیل برابر «دنیای طیور» زنجان به تساوی صفر بر صفر رسید و کشت و صنعت پادیاب خلخال نیز چهار بر یک حریف زنجانی خود را برد تا سه امتیاز بازی را نصیب خود کند. امیدوارم از خبر شکست «آینده‌سازان» اردبیل از حریف رشتی راضی بوده باشید.

شکست «آینده‌سازان» اردبیل از حریف رشتی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۲ ۰۲:۴۱:۵۰