شوک به نساجی/ رضایی فصل را از دست داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شوک به نساجی/ رضایی فصل را از دست داد به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیم فوتبال نساجی که با ۱۵ امتیاز در مکان پانزدهم جدول قرار دارد با مصدومیت دروازه‌بان اول خود رو به رو شده است.
علیرضا رضایی که در نیم فصل دوم راهی این تیم و جایگزین رشید مظاهری شد. او پس از حضور مجدد ساکت الهامی در نساجی هم به عنوان دروازه‌بان اول نساجی در تمام بازی‌ها به کار گرفته شد.
رضایی در جریان دیدار نساجی و آلومینیوم با احسان قهاری برخورد کرد و مصدوم شد. پس از انجام آزمایشات مشخص شد که این دروازه‌بان از ناحیه مینیسک زانو دچار مصدومیت شده و در دو، سه ماه آینده نمی‌تواند تیم خود را همراهی کند.
با توجه به اینکه مسابقات فصل بیست و سوم تا قبل از تیر ۱۴۰۳ به اتمام خواهد رسید بعید است تا رضایی شرایط حضور در زمین بازی را پیدا کند و از این رو حسین خطیر که پیش از این در زمان هدایت مهدی رحمتی در نساجی مقابل الهلال عربستان به میدان رفته بود به عنوان دروازه‌بان اول نساجی شناخته می‌شود.
نساجی در هفته بیست و دوم لیگ برتر، روز شنبه ۱۸ فروردین باید در مصافی حساس رو در روی ملوان در ورزشگاه شهید وطنی قرار گیرد. امیدوارم از خبر شوک به نساجی/ رضایی فصل را از دست داد راضی بوده باشید.

شوک به نساجی/ رضایی فصل را از دست داد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۴ ۰۲:۴۲:۲۳