شوراها مشاوران امین برای مسؤولان اجرایی هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شوراها مشاوران امین برای مسؤولان اجرایی هستند به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد زارعی دوشنبه شب در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر عالی‌شهر از تعامل و همفکری اعضای شورای اسلامی این شهر و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در جهت پیشبرد اهداف و خدمات دهی مطلوب به شهروندان تقدیر کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوشهر شوراهای اسلامی را نماد مشارکت مردم در پیشبرد برنامه‌های جامعه دانست و افزود: شوراها، بازوان دولت و مشاورینی امین برای مسئولین اجرایی هستند تا ضمن شناسایی مسائل و مشکلات شهر و روستا، زمینه رفع آنها تسریع و تسهیل شود.
رئیس شورای اسلامی شهر عالی‌شهر نیز از تلاش‌های فرماندار و مجموعه فرمانداری بوشهر تقدیر و بیان کرد: پروژه‌های عمرانی از مهمترین عوامل توسعه و پیشرفت یک شهر هستند و لحاظ کردن موضوع کمی و کیفی در اجرای اقدامات شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و توجه به آن از ملزومات مدیریت شهری به شمار می‌رود.
در ادامه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بوشهر ۴ پروژه مهم و اولویت دار شهر عالی‌شهر به تصویب شورای اسلامی شهر عالی‌شهر بمنظور شروع و اجرای عملیات رسید و مسائل مدیریت امور شهری و شهرداری عالی‌شهر و روند اجرای پروژه‌های شهرداری از جمله مهمترین محورهایی بود که به آن پرداختند.
در پایان اعضا شورای اسلامی گزارشی از مسائل و مشکلات شهری را بیان و پیرامون آنها به بحث و تبادل نظر پرداختند و طرفین بر لزوم پیگیری جدی مشکلات شهر عالی‌شهر تاکید کردند. امیدوارم از خبر شوراها مشاوران امین برای مسؤولان اجرایی هستند راضی بوده باشید.

شوراها مشاوران امین برای مسؤولان اجرایی هستند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۶ ۰۲:۴۱:۳۱