شهید گمنام دوران دفاع مقدس در بوستان شهدای آذر قم تدفین
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در بوستان شهدای آذر قم تدفین
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عصر روز جمعه مراسم تشییع پیکر مطهر یکی دیگر از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس که به تازگی در مناطق عملیاتی تفحص شد، از امامزاده موسی مبرقع علیه السلام واقع در محله چهل اختران به سمت بوستان شهدای آذر قم برگزار شد.
در این مراسم شماری از خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم قم به خصوص اهالی منطقه آذر پیکر مطهر این شهید گمنام را تا بوستان شهدای آذر همراهی کردند.
در طول مسیر تشییع این شهید گمنام ایستگاه های صلواتی برپا بود و از تشییع کنندگان با آش و چای و کیک پذیرایی می کردند.
سید محمد آقامیری استاندار قم، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در خانه ملت و تعدادی از مسوولان شهری و استان قم در این مراسم حضور داشتند و استاندار قم در حاشیه برپایی این مراسم با تعدادی از مادران شهدای حاضر در این مراسم دیدار و گفتگو کرد.

استاندار قم در این مراسم در سخنانی با تقدیر از حضور مردم قم در مراسم های تشییع و تدفین شهدای گمنام در طی روزهای گذشته و امروز اظهار داشت: شهدا را باید سرلوحه و الگوی خود قرار دهیم تا راه و مسیر را گم نکنیم.
آقامیری با بیان اینکه شهدا فرهنگ ایثار و شهادت را زنده کردند بیان کرد: باید با این شهیدان عهد و پیمان ببندیم تا از آرمان های انقلاب اسلامی، امام و شهیدان پاسداری کنیم.
در این مراسم مطالبه مردم منطقه آذر در خصوص جمع شدن ادارات تابع شهرداری از بوستان شهدای آذر نیز مطرح شد و مردم از شهردار قم درخواست کردند تا با جمع شدن این مراکز اداری، فضای بیشتری در این بوستان برای اهالی منطقه فراهم شود.
قرار است در این بوستان حسینیه ای با محوریت این شهید گمنام احداث شود و برنامه های فرهنگی در این منطقه در این بوستان بیش از گذشته تقویت شود. امیدوارم از خبر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در بوستان شهدای آذر قم تدفین
شد
راضی بوده باشید.

شهید گمنام دوران دفاع مقدس در بوستان شهدای آذر قم تدفین
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۳ ۰۲:۴۴:۳۵