شهیدان مظهر صلابت کردستان هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهیدان مظهر صلابت کردستان هستند به گزارش خبرنگار سایت احکام، اسماعیل زارعی‌کوشا شامگاه چهارشنبه در آستانه ۲۸ دی ماه سالروز بمباران هوایی شهر سنندج توسط جنگنده‌های رژیم بعث عراق در سال ۶۵، از خانواده شهیدان سرافراز «‌عباس فاتحی» و «پروین فاتحی» دیدن کرد.
وی در دیدار با خانواده شهیدان فاتحی اظهار کرد: شهیدان مظهر صلابت این مرز و بوم هستند و امروز اقتدار ما مدیون حماسه آفرینی عزیزانی است که از تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
وی با بیان اینکه مدال افتخارآفرینی شهدا، جانبازان و ایثارگران بر تاریخ ایران اسلامی تا ابد خواهد درخشید، گفت: امیدوارم توفیق خدمت به خانواده این والامقامان را به معنای واقعی داشته باشیم.
استاندار کردستان با تاکید بر اینکه امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم‌، افزود: همه ما موظفیم آرمان‌های والای شهیدان را حفظ کرده و با عزت و سربلندی راه پر افتخار آنان را ادامه دهیم‌.
گفتنی است؛ استاندار کردستان با حضور در منزل شهیدان والا مقام «‌عباس فاتحی» و «پروین فاتحی» به مناسبت گرامیداشت ۲۸ دی ماه سالروز بمباران هوایی شهر سنندج توسط جنگنده‌های رژیم بعث عراق در سال ۶۵، با خانواده این شهیدان سرافراز دیدار و دلجویی کرد. امیدوارم از خبر شهیدان مظهر صلابت کردستان هستند راضی بوده باشید.

شهیدان مظهر صلابت کردستان هستند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۸ ۰۲:۴۱:۲۹