شهدا خود را برای انقلاب هزینه کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهدا خود را برای انقلاب هزینه کردند به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری چهارشنبه شب در یادواره شهدای شهرستان بوشهر، اظهار داشت: یادواره شهدا دارای ۲ بُعد تجلیلی و تعلیمی است که بُعد دوم اهمیت بیشتری دارد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به ویژگی‌های شهدا پرداخت و افزود: ایمان، تقوا، شناخت اولویت‌ها، سیره اخلاقی، بصیرت و خدمتگزاری به مردم از ویژگی‌های شهدا است.
آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: شهدا علاوه بر دل و زبان، در عمل عشق خود به جهاد و شهادت را نشان دادند.
وی با بیان اینکه انسان‌های بزرگ خود را برای انقلاب هزینه می‌کنند، افزود: برخی با دین معامله دنیا می‌کنند در حالی که شهدا در مکتب خود، جان و مال و خانواده و تحصیل و حتی پُست و مقامشان را برای انقلاب هزینه کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: شهدا هیچ وقت فکرشان را در دنیا متوقف نکردند و از دنیا عبور کرده و آخرت و منزلگاه اصلی را می‌دیدند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهید با شهادت خود چهار چیز می‌آفریند، تصریح کرد: شهید با شهادتش برای خود شخصیت عرشی، برای خانواده اش افتخار، برای کشورش اقتدار ملی و برای دین عزت می‌آفریند.
آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه شهدای غزه در جهان غوغایی به پا کرده‌اند، عنوان کرد: ایستادگی و مقاومت مردم غزه و شهدا باعث شده تا تمام مردم کشورهای جهان از فلسطین حمایت کنند و شاهدیم که رویکرد مردم جهان به سمت اسلام زیادتر شود.
وی با بیان اینکه همه شهدا به ویژه شهدای شهرستان بوشهر ویژه هستند، ابراز کرد: اگر ارتحال انسان از دنیا بدون شهادت باشد، عین ضرر است.
در این برنامه با حضور نماینده ولی فقیه در استان از پوستر و نشان یادواره شهدای شهرستان بوشهر رو نمایی شد. امیدوارم از خبر شهدا خود را برای انقلاب هزینه کردند راضی بوده باشید.

شهدا خود را برای انقلاب هزینه کردند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۷ ۰۲:۴۱:۱۶