شهدای امنیت اجابت کنندگان راه حقیقت/ملت ایران بیدار و هوشیار
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهدای امنیت اجابت کنندگان راه حقیقت/ملت ایران بیدار و هوشیار
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد حسین صفار هرندی شامگاه چهارشنبه در آئین گرامیداشت شهدای مدافع امنیت شهیدان آرمان علی وردی، محمد جواد رحیمی و سلمان امیر احمدی با موضوع بایسته‌های تبیین در فتنه‌های اخیر به میزبانی مسجد امام هادی (ع) شهرک انقلاب دامغان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع امنیت اظهار داشت: شهدای مدافع امنیت اجابت کنندگان راه حقیقت هستند که در این راه و مسیر گام برداشتند.
وی افزود: اهلیت از اصالت و بزرگ مردی شهدای ما بوده که اصالت نشان از خانواده‌های آنان به همراه دارد و اهلیت شهدای ما در مکتب حق ثابت شده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر ادامه راه و مسیر شهدا به ویژه نزد آتیه سازان ایران اسلامی، گفت: از هوشمندی ما رهروان شهدا این است که در آئین‌های گرامیداشت شهدا حضوری پررنگ داریم و برگزاری تجلیل از مقام شامخ شهدا به حال خود رها نشده است.
صفار هرندی با اشاره به اینکه شهدا ابر مردان بزرگ تاریخ هستند خاطر نشان کرد: شهدا پای حرف خود ایستادند و در راه عزت و سربلندی کشورمان گام برداشتند همچنین باید تاکید کرد که در اغتشاشات اخیر تمام هدف اغتشاشگران تخریب ولایت و رهبری بود که از این راه خواستند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه و آسیب وارد کنند.
وی گفت: ملت ایران در ۱۳ آبان امسال با حضور پرشکوه و نمونه خود در راهپیمایی پاسخ اغتشاشگران و حامیان داخلی و خارجی آنان را دادند که با این کار خود نمی‌توانند اختلاف و تفرقه در بین مردم با ولایت و رهبری ایجاد کنند. امیدوارم از خبر شهدای امنیت اجابت کنندگان راه حقیقت/ملت ایران بیدار و هوشیار
است
راضی بوده باشید.

شهدای امنیت اجابت کنندگان راه حقیقت/ملت ایران بیدار و هوشیار
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۷ ۰۲:۳۸:۲۶