شهادت ۲۴ فلسطینی در یک ماه گذشته به دست نظامیان
صهیونیست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت ۲۴ فلسطینی در یک ماه گذشته به دست نظامیان
صهیونیست
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مراکز حقوقی فلسطینی با انتشار آماری اعلام کردند که در ماه ژوئن / خرداد گذشته، ۲۴ فلسطینی از جمله ۵ کودک و نوجوان فلسطینی در حملات اشغالگران صهیونیستی به شهادت رسیدند.
مرکز اطلاع رسانی فلسطین شامگاه شنبه با انتشار گزارشی از مراکز حقوقی فلسطین اعلام کرد که طبق این گزارش‌ها، ۱۰ نفر از این افراد در استان جنین، ۷ نفر در نابلس، ۳ نفر در رام الله و بی‌ره، یک نفر در قدس، یک نفر در طوباس، یک نفر در بیت لحم و یک نفر هم در نوار غزه به شهادت رسیده است.
بدین گونه، شمار شهدای فلسطین از ابتدای سال جاری تاکنون به ۱۸۶ نفر افزایش یافته است.
بر پایه این گزارش، از ابتدای ماه گذشته تاکنون، حدود ۱۵ فلسطینی نیز در جریان درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی زخمی شده‌اند.
۳۶ نفر از این افراد در ماه ژانویه، ۳۱ نفر در ماه فوریه، ۲۷ نفر در ماه مارس، ۱۲ نفر در ماه آوریل، ۵۶ نفر در ماه می و ۲۴ نفر هم در ژوئن به شهادت رسیدند.
دشمن صهیونیستی در اقدامی بی‌سابقه پس از ۱۸ سال جنین را هدف حمله پهپادی قرار داد که طی آن ۳ مبارز مقاومت فلسطین به شهادت رسیدند.
گفتنی است در یک ماه اخیر نظامیان صهیونیست در پی تشدید عملیات‌های مقاومتی، یورش‌ها به قدس اشغالی و کرانه باختری را تشدید کرده‌اند. امیدوارم از خبر شهادت ۲۴ فلسطینی در یک ماه گذشته به دست نظامیان
صهیونیست
راضی بوده باشید.

شهادت ۲۴ فلسطینی در یک ماه گذشته به دست نظامیان
صهیونیست  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۲ ۰۲:۵۴:۰۲