شهادت ۵۴ فلسطینی و مفقود شدن ده‌ها نفر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت ۵۴ فلسطینی و مفقود شدن ده‌ها نفر به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، رژیم صهیونیستی گرچه خود را در ظاهر آماده شروع گفتگوها با حماس برای پایان منازعه میان طرفین نشان می‌دهد اما در حقیقت ارتش این رژیم بر شدت توحش خود در غزه افزوده است.
بر این اساس، منابع محلی می‌گویند موج جدید توحش رژیم صهیونیستی در سرتاسر غزه طی ۲۴ ساعت اخیر ۵۴ شهید و ده‌ها مفقود برجای گذاشته است.
داده‌های منابع بیمارستانی نشان می‌دهد تنها در یک مورد مربوط به بمباران یک خانه در جبالیا در شمال غزه، ۱۰ انسان بی گناه جان خود را از دست دادند. همچنین ۳ نفر در بمباران اردوگاه آوارگان ناصیرات در مرکز غزه به شهادت رسیدند.
این منابع تأیید کردند: طی بمباران الزاویه در شمال شرقی دیرالبلا در مرکز غزه نیز ۶ غیرنظامی جان باختند. این در حالی است که حملات رژیم صهیونیستی در شبانه روز گذشته ده‌ها زخمی و مفقود نیز برجای گذاشته است. اکنون تیم‌های امدادی در حال تلاش برای نجات افراد زیرآوار مانده هستند.
برآوردها نشان می‌دهد از زمان آغاز جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا به امروز (طی ۹ ماه اخیر) دستکم ۱۰ هزار فلسطینی زیرآوار بمباران‌های مناطق مسکونی باقی مانده اند که تنها با پایان جنگ و آغاز فرآیند آواربرداری می‌توان آنها را در شمار شهدای جنگ طبقه بندی کرد. امیدوارم از خبر شهادت ۵۴ فلسطینی و مفقود شدن ده‌ها نفر راضی بوده باشید.

شهادت ۵۴ فلسطینی و مفقود شدن ده‌ها نفر  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۸ ۰۲:۳۷:۱۹