شهادت ۴ فلسطینی درپی یورش نظامیان صهیونیست به کرانه
باختری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت ۴ فلسطینی درپی یورش نظامیان صهیونیست به کرانه
باختری
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، نظامیان رژیم صهیونیستی بار دیگر به کرانه باختری یورش بردند.
بر این اساس، وزارت بهداشت فلسطین مستقر در کرانه باختری اعلام کرد: نظامیان صهیونیست پس از حمله به اردوگاه آوارگان فلسطینی در نورالشمس در طولکرم ۴ غیرنظامی را به شهادت رساندند.
در این یورش، نظامیان صهیونیست اقدام به تیراندازی مستقیم به سوی غیرنظامیان فلسطینی کرده و شماری از آنها را دستگیر کردند.
گرچه تمرکز تل آویو اکنون بر جنگ غزه متمرکز است اما مقامات این رژیم به دلیل نگرانی از گسترش جنگ به کرانه باختری به طور مستمر در حال یورش به این منطقه و سرکوب فلسطینیان هستند.
از زمان آغاز جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون بیش از ۹ هزار فلسطینی تنها در کرانه باختری دستگیر شده‌اند. این بازداشت شدگان به جرم ارتباط با حماس به صورت سازمان یافته در زندان‌های رژیم صهیونیستی با بدرفتاری و شکنجه روبه رو هستند.
اکنون ۷۰۰ هزار صهیونیست در شهرک‌های صهیونیست نشین در کرانه باختری زندگی می‌کنند. بتزالل اسموتریچ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی وعده داده است با توسعه ۵ شهرک جدید در کرانه باختری، یک میلیون صهیونیست در این باریکه مستقر شوند.
تأمین امنیت شهرک‌های صهیونیست نشین یکی از چالش‌های اصلی مقامات تل آویو به شمار می‌رود. سرکوب گسترده فلسطینیان مهمترین ابزاری است که آنها اکنون به آن متوسل شده‌اند. امیدوارم از خبر شهادت ۴ فلسطینی درپی یورش نظامیان صهیونیست به کرانه
باختری
راضی بوده باشید.

شهادت ۴ فلسطینی درپی یورش نظامیان صهیونیست به کرانه
باختری  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۳ ۰۲:۴۱:۲۷