شهادت ۱۵ فلسطینی درپی حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه
النصیرات

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت ۱۵ فلسطینی درپی حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه
النصیرات
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند که در اثر بمباران خانه‌ای در اردوگاه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه، ۱۵ نفر به شهادت رسیده‌اند.
پایگاه خبری فلسطین الیوم بامداد پنچشنبه گزارش داد که رژیم اسرائیل ساعاتی پیش یک خانه مسکونی متعلق به خانواده نویجع را در النصیرات بمباران کرد که در اثر آن ۱۵ نفر شهید و تعدادی زخمی شده‌اند و بنا به گفته نیروهای امدادی تعدادی نیز زیر آوار مانده‌اند که تلاش‌ها برای بیرون کشیدن آن‌ها ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، شمار شهدا از آغاز تجاوز علیه غزه از ۷ اکتبر (۱۵ سایت احکام) تاکنون به ۲۸ هزار و ۵۷۶ و شمار زخمی‌ها هم به ۶۸ هزار و ۲۹۱ نفر رسید.
با گذشت ۱۳۱ روز از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، نظامیان اشغالگر همچنان جنایت می‌کنند و در پی زمینه سازی برای وقوع یک تراژدی و فاجعه‌ای دیگر در شهر «رفح» در جنوب نوار غزه هستند.
خبر دیگر اینکه؛ معتز مصطفی الغفری خبرنگار فلسطینی روز چهارشنبه در حمله اشغالگران صهیونیستی در محله شیخ رضوان در غزه به شهادت رسید.
ارتش جنایتکار صهیونیستی خودرویی را در نزدیکی برکه شیخ رضوان در شمال غزه بمباران کرد که بر اثر آن این خبرنگار و همسر و فرزندش به شهادت رسیدند. با شهادت این خبرنگار، شمار شهدای رسانه در غزه از آغاز جنگ به ۱۲۷ نفر افزایش یافت. امیدوارم از خبر شهادت ۱۵ فلسطینی درپی حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه
النصیرات
راضی بوده باشید.

شهادت ۱۵ فلسطینی درپی حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه
النصیرات  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۵ ۰۲:۳۸:۰۱