شهادت ۱۰ فلسطینی در موج جدید توحش صهیونیست‌ها

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت ۱۰ فلسطینی در موج جدید توحش صهیونیست‌ها به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، رژیم اشغالگر قدس طی ساعات اخیر بر شدت توحش خود علیه فلسطینیان در تمامی مناطق غزه افزوده و این مسئله تلفات و خسارات سنگینی را به غیرنظامیان تحمیل کرده است.
بر این اساس، خبرگزاری فلسطینی وفا با ارائه گزارشی از شهادت دستکم ۱۰ فلسطینی و زخمی شدن شماری دیگر در حملات جدید صهیونیست‌ها طی ساعات اخیر به مناطق مختلف غزه خبر داد.
منابع بیمارستانی در جنوب غزه و در خان یونس از تحویل اجساد ۲ فلسطینی به بیمارستان ناصر خبر دادند. این غیرنظامیان در حمله صهیونیست‌ها به محله شیخ ناصر به شهادت رسیده بودند.
همچنین دستکم ۴ فلسطینی در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یک خانه در اردوگاه نصیرات در مرکز غزه به شهادت رسیدند. این در حالی است که ۲ فلسطینی دیگر در حمله به المواصی در غرب رفح جان باختند.
یورش نظامیان صهیونیست به محله داراج نیز ۲ شهید و ۶ زخمی برجای گذاشت. در همین منطقه اجساد ۲ فلسطینی در یک حمله مجزا از سوی نیروهای امدادی از زیر آوار خارج شد. امیدوارم از خبر شهادت ۱۰ فلسطینی در موج جدید توحش صهیونیست‌ها راضی بوده باشید.

شهادت ۱۰ فلسطینی در موج جدید توحش صهیونیست‌ها  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۵ ۰۲:۳۸:۲۶