شهادت نزدیک به ۱۰۰ فلسطینی در بمباران شدید رفح توسط
اشغالگران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت نزدیک به ۱۰۰ فلسطینی در بمباران شدید رفح توسط
اشغالگران
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، در ساعات بامدادی دوشنبه، صدای درگیری‌ها، گلوله‌های توپخانه و حملات هوایی در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه به صدا درآمد.
در همین ارتباط، درگیری شدید در نزدیکی بیمارستان کویتی رفح گزارش شده است.
همچنین حملات شدید هوایی رژیم صهیونیستی به رفح در نزدیکی مرز با مصر انجام شده و جنگنده‎‌های اشغالگر مجموعه‌ای از حملات بسیار خشونت آمیز را به مناطق مختلف شهر رفح در جنوب نوار غزه انجام دادند.
مرکز اطلاع رسانی فلسطین تعداد شهدا را نزدیک ۱۰۰ نفر و تعداد مجروحان را بیش از ۲۳۰ نفر اعلام کرده است.
همزمان درگیری شدیدی بین مقاومت و نیروهای اشغالگر در شمال غربی رفح انجام شده است.
هلال احمر فلسطین هم اعلام کرد که شهر رفح در حال حاضر شاهد حملات خشونت آمیز اسرائیل در مرکز شهر است.
بمباران مراکز غیرنظامی رفح نیز با شدت انجام شد و رژیم صهیونیستی مسجد الهدی در اردوگاه یبنا واقع در رفح را بمباران کرد. مسجد الهدی در حالی بمباران شد که طی هفته‌های گذشته مملو از آوارگان دیگر مناطق غزه بود.
همچنین مسجد الرحمه در اردوگاه الشبوره رفح هم هدف بمباران جنگنده‌های صهیونیستی قرار گرفت. ارتش اشغالگر اسرائیل نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای ما مجموعه‌ای از حملات را به اهداف خاصی در منطقه شبوره انجام دادند که این حملات پایان یافته است.
طی روزهای گذشته بسیای از مقامات کشورها خواستار توقف حمله به رفح شده بودند. علاوه بر مقامات عراق، عربستان، مصر، کانادا، اتحادیه اروپا، اسپانیا و فرانسه؛ به تازگی «آنالنا بائربوک» وزیر امور خارجه آلمان هم به رژیم صهیونیستی نسبت به حمله رفح در به جنوب غزه هشدار داد، زیرا این حمله تنها منجر به کشته شدن غیرنظامیان بیشتر خواهد شد. امیدوارم از خبر شهادت نزدیک به ۱۰۰ فلسطینی در بمباران شدید رفح توسط
اشغالگران
راضی بوده باشید.

شهادت نزدیک به ۱۰۰ فلسطینی در بمباران شدید رفح توسط
اشغالگران  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۲ ۰۲:۳۶:۴۷