شهادت انتخابی آگاهانه است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شهادت انتخابی آگاهانه است به گزارش خبرنگار سایت احکام، آیت الله عباس کعبی عصر امروز دوشنبه در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید «سعید پویان» که در باغملک برگزار شد، با بیان اینکه شهادت و امنیت اتفاقی نیستند، اظهار کرد: شهادت انتخاب آگاهانه است و امنیت با حضور مردان غیور، شجاع و مدافع امنیت اتفاق می‌افتد.
وی افزود: امنیت هزینه دارد اما نتیجه آن تحقق عزت و کرامت است و بعد این شهادت‌ها که فراجا تقدیم امنیت می‌کنند، جوانان خوزستانی با همه ایل‌ها، تبارها و عشایر آماده‌تر از گذشته برای پیوستن به مجموعه انتظامی و دفاع از امنیت هستند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این تشییع باشکوه که از باغملک، مسجدسلیمان، ایذه، صیدون و هفتکل یکپارچه حاضر شدند، نشان از تجدید بیعت با امام، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب برای ادامه این راه و تأکیدی بر وحدت و همبستگی ملت ایران و عشایر غیرت‌مند در دفاع از اسلام و ایران است.
همچنین سردار سید محمود میرفیضی، فرمانده انتظامی خوزستان در این مراسم بیان کرد: شهید پویان والامقام آرامش و امنیت خود را فدای آسایش و امنیت مردم کرد.
وی با تاکید بر اینکه خط قرمز پلیس آسایش و امنیت مردم است، تصریح کرد: هنجار شکنان بدانند که پلیس برابر قانون هر کسی که بخواهد به آسایش و امنیت مردم تعدی کنند قاطعانه با آن برخورد خواهد کرد. امیدوارم از خبر شهادت انتخابی آگاهانه است راضی بوده باشید.

شهادت انتخابی آگاهانه است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۲ ۰۲:۳۹:۲۰