شناسایی ۷۲ واحد متخلف در گچساران/ تعطیلی برخی واحد ها بر اثر
رکود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شناسایی ۷۲ واحد متخلف در گچساران/ تعطیلی برخی واحد ها بر اثر
رکود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، فرزاد اکبری افزود: از ابتدای سال جاری، ۷۲ صنف متخلف بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جریمه شدند که درج نشدن قیمت، کم فروشی، گرانفروشی، تداخل صنفی، امتناع از عرضه کالا و عدم صدور فاکتور از جمله این تخلف‌ها بوده است.
وی ابراز داشت: از ابتدای سال جاری، ۲۰۷ مورد گزارش مردمی از تخلفات اصناف این شهرستان از طریق مراجعه حضوری و ثبت در سامانه ۱۲۴ به این اتاق ارسال شد که تمام آنها در کمترین زمان بررسی شد.
رئیس اتاق اصناف گچساران گفت: همچنین از ابتدای سال جاری تا کنون، تیم بازرسی مجمع اتاق اصناف از ۳ هزار و ۷۰۰ واحد صنفی بازرسی کردند.
وی افزود: تاکنون بیش از سه هزار و ۲۳۰ واحد صنفی این شهرستان به دلیل مشکلات اقتصادی، تغییر رسته، پروانه کسب و کار خود را ابطال و تعطیل کرده که نیمی از این تعطیلی و ابطال به دلیل نوسان قیمت و رکود حاکم بر بازار است.
اکبری تصریح کرد: در حال حاضر بیش از چهار هزار و ۹۵۴ واحد صنفی دارای پروانه کسب در این شهرستان فعالیت دارند.
رئیس اتاق اصناف گچساران اظهار داشت: همچنین صدور بیش از یکهزار و ۳۰۰ فقره پروانه کسب در این شهرستان در دست اجراست و تمامی مراحل صدور پروانه کسب در این شهرستان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.
اکبری با بیان اینکه صدور پروانه کسب در این شهرستان در کمترین زمان ممکن انجام می‌گیرد، افزود: واحدهای صنعتی فاقد پروانه کسب کمتر از یک ماه در این شهرستان شناسایی و ساماندهی خواهند شد. امیدوارم از خبر شناسایی ۷۲ واحد متخلف در گچساران/ تعطیلی برخی واحد ها بر اثر
رکود
راضی بوده باشید.

شناسایی ۷۲ واحد متخلف در گچساران/ تعطیلی برخی واحد ها بر اثر
رکود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۸ ۰۲:۳۹:۴۱