شناسایی رهبر «شماره یک» تیم ملی ایران در جام ملت های
آسیا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شناسایی رهبر «شماره یک» تیم ملی ایران در جام ملت های
آسیا
به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات چهارجانبه اردن پس از ارائه یک بازی پر اشتباه در خط دفاعی مقابل اردن که با یک گل و یازده شوت از سوی اردنی‌ها همراه بود در دیدار دوم خود با قطر موفق شد یک بازی حساب شده و کم اشتباه ارائه دهد. تیم قطری در این مسابقه فقط ۲ بار برای شوت به سمت دروازه ایران تلاش کرد که هیچ کدام در چهارچوب نبود.
علاوه بر عملکرد خوب خط دفاعی ایران، آنچه بیش از هر چیز در مسابقه با قطر جلب توجه می‌کرد علیرضا بیرانوند بود که به عنوان رهبر تفکرات کادر فنی موفق شد به خوبی در انتهای زمین بازیکنان را هدایت کند. آنچه در تصاویر تلویزیونی به چشم می‌آمد صحبت مداوم او با بازیکنان و هدایت آنها به سمت یک بازی برتر و کم اشباه بود تا تفکرات سرمربی تیم به خوبی در زمین پیاده شود.

هرچند او ابتدای بازی مرتکب اشتباهی شد که در این سال‌ها کمتر از او شاهد بودیم. او در دقیقه ۲۵ بازی در دفع توپ تعلل کرد بازیکن قطری به توپ رسید و مجبور شد این اشتباه را با خطا و کارت زرد جبران کند. اشتباهی که می‌توانست برای تیم این سنگین تمام شود.
اما در ادامه، آنچه از او شاهد بودیم یک رهبر مطمئن در ترکیب تیم ملی بود. او در این مسابقه همه چیز را زیر نظر داشت و کاملاً بر بازی مسلط بود. همین تسلط بر بازی بود که موجب شد در دقیقه ۸۶ با یک خروج رویایی و به موقع مانع از فرو ریختن دروازه ایران شود و توپ ارسالی مهاجم قطری را به موقع دفع کرد.
بیرانوند در پرسپولیس نیز تبدیل به یکی از بازیکنان قابل اتکای یحیی گل محمدی شده است. او اداره کامل خط دفاعی و حتی هافبک‌ها را بر عهده داشته تا نشان دهد قرار نیست فقط نظاره گر باشد.
شاگردان امیر قلعه‌نویی در آخرین بازی دوستانه در آستانه بازی‌های مقدماتی جام جهانی با تیم‌های هنگ کنگ و ازبکستان در تاریخ ۲۵ و ۳۰ آبان بازی خواهند کرد تا شاید در آن بازی‌ها مشخص شود لیدر تیم بخصوص در فاز دفاعی کدام سایت احکامه خواهد بود. امیدوارم از خبر شناسایی رهبر «شماره یک» تیم ملی ایران در جام ملت های
آسیا
راضی بوده باشید.

شناسایی رهبر «شماره یک» تیم ملی ایران در جام ملت های
آسیا  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۵ ۰۲:۳۹:۰۵