شلیک موشک از سوریه به سمت جولان اشغالی/ تل آویو پاسخ موشکی
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شلیک موشک از سوریه به سمت جولان اشغالی/ تل آویو پاسخ موشکی
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حملاتی موشکی از خاک سوریه به سمت بلندی‌های اشغالی جولان انجام شده است.
در واکنش به حمله موشکی از سوریه به اراضی اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به منبع شلیک موشک در خاک سوریه حمله خواهد کرد.
به دنبال حملات به جولان اشغالی، بلافاصله سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که پس از گزارش اولیه فعال شدن هشدارها، اکنون ارتش اسرائیل با آتش توپخانه به منبع آتش در خاک سوریه حمله می‌کند.
در تازه‌ترین گزارش‌ها از جزئیات عملیات موشکی به جولان اشغالی، منابع محلی در سوریه اعلام کردند که ۸ موشک از سوریه به سمت اراضی اشغالی شلیک شده که ۷ موشک در مناطق باز سقوط کرده و ۱ موشک توسط گنبد آهنین رهگیری شده است.
در واکنش به شلیک موشک از سوریه به اسرائیل، توپخانه رژیم صهیونیستی مناطقی را در درعا هدف قرار داد.
از سوی دیگر، رسانه‌های عبری گزارش دادند که ایران از طریق سازمان ملل متحد به تل آویو پیام داده است در صورت ادامه حملات در غزه باید مداخله کنیم.
به باور کارشناسان سیاسی و نظامی، حملات امروز از سوریه و لبنان پیامی برای صهیونیست‌ها قلمداد می‌شود. امیدوارم از خبر شلیک موشک از سوریه به سمت جولان اشغالی/ تل آویو پاسخ موشکی
داد
راضی بوده باشید.

شلیک موشک از سوریه به سمت جولان اشغالی/ تل آویو پاسخ موشکی
داد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۵ ۰۲:۴۰:۱۰