شلیک دو موشک از لبنان به مناطق اشغالی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شلیک دو موشک از لبنان به مناطق اشغالی به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، مرز لبنان و فلسطین اشغالی همچنان پر تنش است. در تازه‌ترین دور تنش‌ها در مرز جنوب لبنان و فلسطین اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حداقل دو موشک از لبنان به سمت منطقه جبل الروس شلیک شد و موشک‌ها به محوطه باز اصابت کرده است.
ارتش رژیم اسراییل همچنین افزود که هواپیماهای ما دو سایت را در رشیاالفخار و رامیه در جنوب لبنان بمباران کردند. ارتش گفته است این دو مکان همان جایی بودند که از آنجا عملیات علیه اسراییل انجام شده بود.
ساعاتی پیش از این نیز، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که عملیات‌های جدیدی را علیه رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.
اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۲:۱۲ عصر امروز سه‌شنبه سیزدهم فوریه ۲۰۲۴ تجمع نظامیان دشمن اسراییلی در پادگان متات را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم آنان را مورد اصابت قرار دادند که در نتیجه آن شماری از این افراد به هلاکت رسیده و شماری دیگر نیز زخمی شدند.
در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳ عصر امروز سه‌شنبه سیزدهم فوریه ۲۰۲۴ تجمع نظامیان دشمن اسراییلی در اطراف موضع المرج را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آنان را مورد اصابت قرار دادند.
علاوه بر این حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی یک پهپاد «اسکای لارک» ارتش رژیم صهیونیستی را تحت کنترل خود درآورده‌اند.
حزب‌الله لبنان در ادامه این بیانیه با اشاره به وضعیت سلامت این پهپاد بیان کرد: این پهپاد از نظر فنی در وضعیت خوبی قرار دارد.
از سوی دیگر شامگاه گذشته، جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «شیحین» و «یارین» در جنوب لبنان را بمباران کردند. توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی نیز اطراف شهرک «عیترون» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرد. امیدوارم از خبر شلیک دو موشک از لبنان به مناطق اشغالی راضی بوده باشید.

شلیک دو موشک از لبنان به مناطق اشغالی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۴ ۰۲:۴۰:۴۸