شرکت ۲۵ هزار داوطلب در مرحله دوم کنکور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شرکت ۲۵ هزار داوطلب در مرحله دوم کنکور به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روابط عمومی دانشگاه کردستان، حامد قادرزاده اظهار کرد: ۱۱ هزار ۵۳۴ نفر از داوطلبان را شرکت کنندگان گروه آزمایشی علوم تجربی، هشت هزار و ۱۵۵ گروه آزمایشی علوم انسانی و بقیه را گروه‌های هنر، زبان و ریاضی تشکیل می‌دهد.
وی افزود: تعداد داوطلبان در سنندج هشت هزار و ۶۷۸ نفر است که سه هزار ۷۷۰ داوطلب علوم تجربی و ۲ هزار و ۴۶۶ داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی هستند.
رئیس دانشگاه کردستان خاطر نشان کرد: هزار و داوطلب در ۱۶۵ در دهگلان، سه هزار و ۱۴۴ نفر در مریوان، هزار و ۷۴۶ در کامیاران، ۲ هزار و ۱۷۸ در قروه، سه هزار و ۱۲۲ در سقز، در بانه هزار و ۶۶۰ داوطلب، ۳۹۸ داوطلب در سروآباد، در دیواندره هزار و ۶۲۷ داوطلب و هزار و ۱۲۹ بیجاری در این رقابت علمی شرکت دارند.
قادرزاده افزود: آزمون نوبت دوم برای افرادی است که در دی ماه وضعیت مناسبی نداشتند و یا احساس می‌کنند در این نوبت آماده‌تر هستند و هیچ داوطلبی ملزم به شرکت در هر ۲ مرحله نیست.
وی افزود: آزمون نوبت صبح و عصر امروز در همه شهرستان‌ها در نهایت آرامش برگزار شد و از آنجا که دیگر آزمون عمومی نداریم و مدت زمان برگزاری خیلی کوتاه است، داوطلبان استرس و دغدغه کمتری داشتند.
رئیس دانشگاه کردستان تاکید کرد: دفترچه‌ها شخصی سازی شده و امکان تغییر در آن وجود ندارد. امیدوارم از خبر شرکت ۲۵ هزار داوطلب در مرحله دوم کنکور راضی بوده باشید.

شرکت ۲۵ هزار داوطلب در مرحله دوم کنکور  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۶ ۰۲:۳۸:۳۹