شبکه اجتماعی ایکس حساب‌های مرتبط با حماس را مسدود
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شبکه اجتماعی ایکس حساب‌های مرتبط با حماس را مسدود
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، حساب ایمنی ایکس (توئیتر) در اقدامی غیر اخلاقی و همسو با رژیم صهیونیستی اعلام کرد: از حساب‌های مرتبط با حماس را به علت محتوای یهود ستیزانه، نفرت پراکنی و همین طور انتشار اخبار جعلی حذف می‌کند.
بر پایه این گزارش، شبکه اجتماعی ایکس همچنین گفته که طبق «سیاست نهادهای خشونت‌آمیز و نفرت‌انگیز»، حساب‌های تازه ایجاد شده وابسته به حماس را حذف می‌کند و اقدامات دیگری را برای جلوگیری از گسترش آنچه که محتوای تروریستی در این سکو نامیده می‌شود، انجام خواهد داد. این اقدامات شامل نشانی دادن و حذف پست‌های خاصی است که شامل رسانه‌های گرافیکی و همچنین سخنان خشونت‌آمیز و نفرت‌انگیز است. این سکوی آمریکایی اعلام کرده محتوای منتشر شده را برای سخنرانی یهودی ستیزانه زیر نظر دارد.
پیش از این هم، «متا» دیگر سکوی آمریکایی هزاران حساب کاربری متعلق به خبرنگاران و فعالان فلسطینی را بسته بود.
به گزارش الجزیره، آقای باربینگ، مدیر سابق واحد سایبری رژیم صهیونیستی در متا تفاهم نامه میان این سکوی آمریکایی را با مقامات رژیم صهیونیستی افشا کرد. در این تفاهم نامه آمده بود که هر جا روایتگری بر ضد منافع رژیم صهیونیستی است، آن را حذف می‌کنند.
گفتنی است حدود چهار ماه پیش، سکوی ایکس، حساب کاربری حماس در توئیتر سابق را بست و جنبش حماس در واکنش به این اقدام گفته بود که توئیتر بر خاموش کردن صدای فلسطینی‌ها و همسویی کامل با روایت صهیونیستی اصرار دارد. امیدوارم از خبر شبکه اجتماعی ایکس حساب‌های مرتبط با حماس را مسدود
کرد
راضی بوده باشید.

شبکه اجتماعی ایکس حساب‌های مرتبط با حماس را مسدود
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۲ ۰۲:۴۱:۲۵