شبکه‌های تلویزیونی انتخابات در لرستان راه‌اندازی
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر شبکه‌های تلویزیونی انتخابات در لرستان راه‌اندازی
شدند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علیرضا شیروی شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: در حال حاضر هفت کانال تلویزیونی حوزه‌های انتخابیه استان لرستان راه‌اندازی شده است.
افتتاح رسمی ۷ شبکه تلویزیونی انتخابات در هفته آینده
وی عنوان کرد: از روز گذشته پخش آزمایشی این کانال‌های تلویزیونی در ایستگاه‌های پر قدرت و متوسط قدرت استان راه‌اندازی شده است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان، بیان داشت: مردم شهرستان‌ها استان با تنظیم گیرنده‌های تلویزیونی خود می‌توانند با این کانال‌ها، از برنامه‌های در خصوص انتخابات را در حوزه‌های انتخابیه مختلف بهره‌مند شوند.
شیروی، تصریح کرد: در هفته آینده افتتاح رسمی این کانال‌های تلویزیونی انتخاباتی را خواهیم داشت.
وی بیان داشت: امیدواریم راه‌اندازی این کانال‌های تلویزیونی در مشارکت و شور و هیجان انتخاباتی در حوزه‌های انتخابیه و همچنین کمک به مردم برای انتخاب اصلح تأثیرگذار باشند.
۸۷ درصد از جمعیت لرستان مخاطب شبکه‌های تلویزیونی خواهند بود
امین گودرزی معاون فنی صداوسیمای مرکز لرستان نیز در سخنانی، اظهار داشت: بعد از دستور رئیس سازمان صداوسیما در خصوص راه‌اندازی شبکه‌های انتخاباتی، طی همکاری مشترک بین صداوسیمای استان با معاونت توسعه و فناوری رسانه شکل گرفت، تجهیزات هفت کانال انتخاباتی برای لرستان از مرحله پخش سیگنال، انتقال سیگنال و انتشار سیگنال در نظر گرفته شد.
وی افزود: خوشبختانه زیر ساخت این هفت شبکه آماده شده است.
معاون فنی صداوسیمای مرکز لرستان، گفت: همکاران ما طی سه تا چهار روز آینده با مراجعه به ۲۴ ایستگاه سراسر استان، این شبکه‌های انتخاباتی را در اختیار ۸۷ درصد از جمعیت پوششی استان قرار خواهند داد.
بنابراین گزارش، کاندیداها باتوجه‌به تقویم انتخاباتی در زمان خود برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود را از طریق این کانال‌ها با مردم در میان خواهند گذاشت تا مردم با بهره‌گیری از این سخنان ضمن حضور پرشور در انتخابات، بتوانند با شناخت بیشتر انتخاب خوبی داشته باشند.
۲۰۰ کانال انتخاباتی در کشور راه‌اندازی می‌شود که سهم لرستان هفت کانال است. امیدوارم از خبر شبکه‌های تلویزیونی انتخابات در لرستان راه‌اندازی
شدند
راضی بوده باشید.

شبکه‌های تلویزیونی انتخابات در لرستان راه‌اندازی
شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۸ ۰۲:۴۰:۰۴