سیل و آبگرفتگی در شهرستان های چایپاره و خوی آذربایجان
غربی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سیل و آبگرفتگی در شهرستان های چایپاره و خوی آذربایجان
غربی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، بارش تگرگ و باران که با توفان نیز همراه بود عصر امروز در شهرستان چایپاره آغاز شد، سبب آب گرفتگی معابر شهری و بعضی مغازه‌ها در این شهرستان و بخصوص در محله حسن آباد قره ضیاالدین شد.
بر اساس اعلام رئیس اداره هواشناسی چایپاره سرعت توفان را ۸۲ کیلومتر بر ساعت و میزان بارندگی را ۱۹ میلی متر عنوان کرد.
مدیر جهاد کشاورزی چایپاره هم گفت: توفان و تگرگ به باغات میوه و محصولات کشاورزی از جمله کدو و آفتابگردان در شهر قره ضیاالدین و روستاهای بادکی – مارقشه – کسیان و چومران و قره کندی خسارات زیادی زده است و پس از بارش کارشناسان این اداره در حال برآورد میزان خسارات هستند.
سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی در این زمینه اظهار کرد: ۵ تیم عملیاتی از نجات گران هلال احمر شهرستان چایپاره، در حال امدادرسانی به متاثرین از سیل و آب گرفتگی در شهر چایپاره و روستاهای بسطام، بابل آباد و خاتون آباد هستند.
حمید محبوبی افزود: در شهرستان خوی به دلیل بسته شدن راههای دسترسی به روستاهای متأثر از سیل عملیات امداد رسانی به سختی ادامه دارد، عوامل راهداری در حال باز کردن مسیرهای مسدود شده هستند.
همچنین بارش شدید باران و جاری شدن سیل در چایپاره باعث مسدود شدن جاده بین المللی ماکو به ارومیه شد. امیدوارم از خبر سیل و آبگرفتگی در شهرستان های چایپاره و خوی آذربایجان
غربی
راضی بوده باشید.

سیل و آبگرفتگی در شهرستان های چایپاره و خوی آذربایجان
غربی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۵ ۰۲:۴۱:۵۵