سهمیه سوخت تراکتورهای کشاورزی در شهرستان گناوه ۳ برابر
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سهمیه سوخت تراکتورهای کشاورزی در شهرستان گناوه ۳ برابر
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عباس تخم افشان پنج شنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر ساله با شروع فصل زراعی بیش از ۲۵۰ دستگاه انواع تراکتورهای چهار سیلندر، ۶ سیلندر و نیوهلند عملیات آماده سازی زمین، شخم و کشت محصولات پاییزه گندم و جو را در در شهرستان گناوه، انجام می‌دهند
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه افزود برای اولین بار در شهرستان گناوه توسط دولت مردمی سیزدهم در سال زراعی جاری با پیگیری‌های فرماندار شهرستان و تلاش‌های این مدیریت و حمایت مسئولان سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر و شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، سهمیه سوخت تراکتورهای کشاورزی در فصل کشت سه برابر شد.
وی گفت: در فصل کشت که اوج کار ماشین آلات کشاورزی در شهرستان گناوه است برای تراکتورهای چهار سیلندر میزان سهمیه سوخت نفت و گاز (گازوئیل) ۲ هزار و ۴۰۰ لیتر، برای تراکتورهای ۶ سیلندر سه هزار لیتر و برای تراکتورهای نیلوهلند پنج هزار و ۲۰۰ لیتر در نظر گرفته شده است.
وی افزود: سهمیه سوخت تراکتورها به غیر از فصل کشت نیز با پیگیری‌های انجام شده بیش از ۲ برابر افزایش داده شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه در پایان با اشاره به اینکه طبق مصوبات نشست ستاد کاشت شهرستان، در سال زراعی جاری (۱۴۰۳_۱۴۰۲) نرخ هر ساعت کار مفید با تراکتور چهار سیلندر ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال و نرخ هر ساعت کار مفید با تراکتور ۶ سیلندر سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تعیین شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش سهمیه سوخت، انتظار می‌رود تراکتور داران طبق قیمت‌های مصوب عملیات کشاورزی را انجام دهند.
تخم افشان ادامه داد: در صورت هرگونه اختلاف بین کشاورزان و تراکتور داران، در بخش مرکزی به معاون فنی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گناوه و در بخش ریگ به رئیس مرکز جهاد کشاورزی ریگ مراجعه شود. امیدوارم از خبر سهمیه سوخت تراکتورهای کشاورزی در شهرستان گناوه ۳ برابر
شد
راضی بوده باشید.

سهمیه سوخت تراکتورهای کشاورزی در شهرستان گناوه ۳ برابر
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۷ ۰۲:۴۰:۴۷